Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel zafira 2.0 dti | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Opel , 67

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel zafira 2.0 dti,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel zafira 2.0 dti Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:46 Dyqani Makina , Fier

Opel Zafira viti 2002 2.0 dti

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 14:11 Makina , Korçë

Opel zafira

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 15:07 Makina , Gjirokastër

�� OPEL ZAFIRA ��

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 13:52 Makina , Fier

Opel Zafira 0695791429

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 18:29 Makina , Durrës

Opel zafira 2.0 DTI

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 20:39 Makina , Gjirokastër

�� OPEL ZAFIRA ��

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Maj 16:11 Makina , Kurbin

Opel Zafira

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:58 Makina , Kurbin

Opel Zafira . Cmimi 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 13:19 Makina , Kurbin

Opel Zafira . Cmimi 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 19:47 Makina , Berat

Opel Zafira 2.0 DTI (OKAZION)

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Dhj 20:07 Makina , Krujë

Opel zafira

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 21:04 Makina , Tiranë

Opel Zafira , cmimi 2700 euro i diskutueshem

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 10:58 Makina , Kurbin

Opel Zafira me letra deri 24 korrik 2021

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 20:07 Makina , Tiranë

Opel Zafira

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 12:30 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 2.0 NAFTE

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 09:16 Makina , Tiranë

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 14:48 Makina , Berat

Opel Zafira 2.0 DTI

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 13:20 Makina , Tiranë

Shitet Opel Zafira 2.0 dti nafte (2003)

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 11:22 Makina , Kukës

Shitet Opel Zafira

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 16:37 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Zafira 2.0 dti viti 2002 7 vende

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 16:55 Makina , Lezhë

OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 2002 1500€

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Shk 16:55 Makina , Lezhë

OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 2002 1500€

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Shk 18:52 Makina , Lezhë

OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 2002 1650€

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Shk 17:49 Makina , Lezhë

OPEL ZAFIRA- 2002 - 2.0 DTI -2 MILJON LEK

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 14:28 Makina , Tiranë

Pjese opel zafira 2001.nafte 2.0 DTI

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 11:52 Makina , Tiranë

Opel Zafira 2.2 DTI

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 20:24 Makina , Tiranë

Opel zafira

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Dhj 12:55 Makina , Vlorë

Opel zafira 2.0 dti

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 18:01 Makina , Tiranë

Shes opel Zafira

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 14:00 Makina , Tiranë

Shitet Opel Zafira

370 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Qer 15:30 Makina , Fier

opel zafira 2.0 dti

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 00:52 Makina , Tiranë

Opel zafira 2.0 nafte

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 06:56 Makina , Kukës

opel zafira 2.0 dti 7 ulse

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 15:00 Makina , Korçë

Okazion opel Zafira familjare

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 12:28 Makina , Tiranë

Opel Zafira 2.2 DTI ,Manual ,Viti i prodhimit 2004

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 14:18 Makina , Korçë

Flm u Shit Opel Zafira..

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 11:45 Makina , Tiranë

Opel zafira

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Dhj 19:35 Makina , Tiranë

Opel Zafira okazionnn

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 00:11 Makina , Kukës

OPEL ZAFIRA 2.2DTI NGA ZVICRRA 1650EURO

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Tet 15:35 Makina , Gjirokastër

Opel zafira 2.0 dti

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 20:59 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Zafira 2.0 DTI 16V Sport

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Sht 21:06 Dyqani Makina , Fier

U shit Opel Zafira 2.0 DTI

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 11:54 Makina , Gjirokastër

Opel zafira 2.0 DTI

500 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 23:47 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Zafira 2.0 DTI elegancea

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 10:57 Makina , Kukës

opel zafira (vauxhall)

3 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 00:05 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Zafira 2.0 16V DTI Elegance

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 15:34 Makina , Tiranë

Opel Zafira 2.0 dti Automatik

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 18:56 Makina , Dibër

Shitet opel zafira 2.2 dti 04

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 21:47 Makina , Tiranë

Opel Zafira

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel zafira 2.0 dti | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione