Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel zafira pa dogan | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Opel , 25
BMW , 2
Peugeot , 1
Dodge , 1
Smart , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel zafira pa dogan,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel zafira pa dogan Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:46 Makina , Kukës

Mercedes E 220 EVO AUTOMATIK KLIM EURO 4 PA DOGAN 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:19 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220CDI Avangarde PA DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:14 Makina , Kukës

Sharan 1.9 TDI Automatik 7 Ulse Model 2006 PA DOGAN

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:10 Makina , Fier

ML 350 4matic 2011 GRAND EDITION FULL OPSION ��OKAZION��

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:54 Makina , Fier

E 350 NAFT 2012 FULL OPSION AMG LINE

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:50 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2012 SUPER FULL OPSION AMG LINE ��OKAZION��

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:50 Makina , Fier

ML 350 4matic 2014 FULL OPSION

20 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:50 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2014 FULL OPSION AMG LINE

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:50 Makina , Fier

C 300 BENZIN+GAZ 2010 SUPER GJENDJE

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:50 Makina , Fier

ML 350 4matic 2011 GRAND EDITION FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:50 Makina , Fier

DODGE RAM 1500 2009 5.7 HEMI BENZIN

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:47 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:47 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:47 Makina , Fier

GL 350 4matic 2014 FULL OPSION AMG LINE

24 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:47 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 BLUETEC FULL OPSION

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:47 Makina , Fier

ML 350 4matic 2011 FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:47 Makina , Fier

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LOOK

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 16:05 Makina , Kukës

Mercedes C CLASS 270 CDI AUTOMATIK KLIM PA DOGAN 2003

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 20:58 Makina , Kukës

Mercedes Benz Vito 2.2 Diesel viti 2004 Pa Dogan

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 11:57 Makina , Kukës

Shitet Opel Zafira pa dogan angelz

4 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 15:33 Makina , Korçë

❌Mercedes Benz Cls amg u shit flm merrjep ❌

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 12:44 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ C300 2010 FULL OPTIONS DOGANA PAGUAR

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 02:24 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 4Matic (118.000 Km)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Maj 13:20 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ C300 SUPER FULL OPTIONS DOGANA PAGUAR

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 12:04 Makina , Korçë

Mercedes Benz Cls 350 Amg Black serises germany

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 19:02 Makina , Tiranë

Tauran 1.9 dizell 6 shpejci 2005 pa dogan EURO 4

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 14:04 Makina , Kukës

Mercedes CLS 350 CDI Automatik Pa Dogan

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 22:51 Makina , Fier

OPEL ZAFIRA

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 09:42 Makina , Durrës

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 14:58 Makina , Tiranë

Opel Zafira 1.7 nafte 2010

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 09:05 Makina , Vlorë

shitet

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 17:04 Makina , Sarandë

Shitet vetura Smart Fortwo Cabrio

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Dhj 16:18 Makina , Tiranë

Opel zafira

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 17:03 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 10:15 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 2.2 DIESELL ( PA DOGAN )

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Gush 19:32 Makina , Tiranë

Vw Caddy 1.9 TDI 4x4 Gjip

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 17:37 Makina , Durrës

Audi q5 2.0 automatik u shitt 2013 pa dogan

13 320 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 20:28 Makina , Tiranë

Bmw 525 Diesel 2006 Pa Dogan

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 20:47 Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 3.0 Diesel targa Angleze

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Dhj 14:32 Makina , Durrës

VW Golf VI 2.0 TDI pa Dogan

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 13:01 Makina , Shkodër

Opel Zafira 1.9 Nafte Automatik Euro 4

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 00:39 Makina , Kukës

MERCEDES BENZ C 250 NADT AUTOMAT 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 00:39 Makina , Kukës

GOLF VI 2.0 NAFT VITI 2009 PA DOGAN

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 16:45 Makina , Kukës

GOLG V 1.9 TDI PA DOGAN VITI 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 19:16 Makina , Tiranë

GOLF 6 2.0 TDI PA DOGAN GJENDET NE PRISHTINE KOSOV

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 23:58 Makina , Kukës

Peugeot 207sw1.6hdi pa dogan(nga zvicrra)viti 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Jan 12:38 Makina , Kukës

Opel Zafira U SHIT

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 13:56 Makina , Tiranë

Zafira

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 16:47 Makina , Lezhë

Opel Zafira dizel

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 18:03 Makina , Tiranë

Opel

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel zafira pa dogan | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione