opel astra h | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Opel , 83
Audi , 5
Toyota , 4
BMW , 2
Lexus , 1
Nissan , 1
Renault , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel astra h,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel astra h Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:25 ,

Shitet (super gjendje) Opel Astra H Benzin Gaz

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 ,

AUDI RS6 337KM/H +NDERRIM

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:18 ,

�������� Opel Astra H SW ��������

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:33 ,

MISECU 5MP NVR PoE Mikrofon dhe Altoparlant Dhuratë 500GB HD

350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 12:28 ,

Detektor tymi dhe zjarri 85db

17 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:28 ,

IP Camera PTZ, me rezolucion 8MP 4K, Dhuratë 32GB SD Card

69 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Pri 09:10 ,

Makina me Qera "GLAUK"

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 09:10 Dyqani ,

Mercedes Ml 320 Cdi

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 09:10 ,

Makina me Qera (çmime konkuruese)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 09:09 ,

Makina me Qera (benzin + gaz)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 09:09 ,

MAKINA ME QERA DUKE FILL NGA 14 EUR DITA

14 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Pri 22:07 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 15:24 ,

PTZ IP Camera 8MP 4K, 5X Zoom, PoE, Dhuratë 32GB SD Card

89 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Pri 02:03 ,

Lexus RX 400 h Pjese kembimi

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Pri 17:42 Dyqani ,

S H I T U R .....

7 890 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Mar 10:15 ,

I diskutushem

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 18:57 ,

Opel Astra H

2 800 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 11:33 ,

Opel astra GTC

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 11:41 Dyqani ,

S H I T U R .....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 10:15 ,

SHITET VW CADDY 1.9 NAFTE VITI 2008 ARDHUR NGA ZVICRA ME DOG

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 16:12 ,

Opel astra

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Mar 07:39 ,

Reno scenic 1.6 benxin-GAS super ekonomike*

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 00:27 ,

Opel Astra H

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 19:11 ,

Shitet Opel Astra

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 16:24 ,

Opel Astra H 1,7 CD(Ti)

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 11:20 ,

opel astra

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 14:46 Dyqani ,

S H I T U R .....

12 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 15:17 ,

OKAZION Shitet Opel Astra H 2006 1.7 nafte

2 655 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 19:47 ,

Opel Astra 1.7 cdti

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 20:49 ,

Shitet Opel Astra H 1.7 CDTi

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 20:56 ,

Opel astra 1.7naft

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 09:50 ,

Audi Q5 Automat Nafte 178km

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Jan 14:18 ,

Opel astra h

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 14:16 ,

SHITET OPEL ASTRA H (AUTOMAT) 1.6 B/GAZ TWINPORT

3 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 23:42 ,

SHITET OPEL ASTRA H (AUTOMAT) 1.6 B/GAZ TWINPORT

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Jan 05:33 ,

shitet

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 16:30 ,

shitet

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 00:57 ,

shitet opel astra h viti 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 09:53 ,

��Toyota �� Auris ��Full Option ��

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 21:00 ,

VW GOLF 5 - 2.0 GT NAFTE - AUTOMAT 2008 - SUPER GJENDJE

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 17:28 ,

Smart 600cc 2002

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 15:26 ,

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMAT 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 12:43 ,

Opel Astra H Station Wagon

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 15:14 ,

Opel Astra H

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 12:45 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 17:37 ,

Shitet opel astra h 1.3 2006 diesel

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 13:11 ,

TOYOTA AVENSIS

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Gush 22:56 ,

shitet ose nderrohet + / - diferenc

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Gush 20:54 ,

Opel ASTRA 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel astra h | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione