Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel 4x4 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Opel , 247
Audi , 164
BMW , 129
Volvo , 128
Ford , 114
Toyota , 71
Fiat , 37
Land Rover , 23
Renault , 23
Citroën , 21
Nissan , 20
Peugeot , 20
Seat , 16
Smart , 14
Hyundai , 13
Chevrolet , 11
Škoda , 10
Mitsubishi , 10
Porsche , 10
Honda , 9
Jeep , 8
Mazda , 7
MINI , 7
Cadillac , 6
Jaguar , 6
Lancia , 6
Ssangyong , 4
Saab , 4
Dodge , 3
Chrysler , 2
Suzuki , 2
Hummer , 2
Acura , 2
Lincoln , 2
BAIC , 1
Kia , 1
Maserati , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel 4x4,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel 4x4 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:08
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:08
Linku:
,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:08
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:08
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:17 ,

�� Mercedes E250 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 ,

�� Audi A7 2012 ��

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 ,

�� Mercedes E220 ��

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 ,

Mercedes benz E220

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 ,

Mercedes-Benz C220 dizel 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 ,

�� Bmw 750i ��

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08 ,

Porsche Cayenne Turbo i sapo ardhur nga zvicra

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08 ,

Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08
Linku:
,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:08 ,

Bmw 3.0 benzine biturbo pa taks lluksi

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:08 ,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:08 ,

Bmw 740 Li lungo

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:08
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:08 ,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:05 Dyqani ,

AUDI A 3 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2005 ME DOGANE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:05 Dyqani ,

FIAT GRAND PUNTO AUTOMATIK 1.3 NAFTE VITI 2009 ME DOKUMENTA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:04 ,

Mundesi nderrimi

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:02 Dyqani ,

VW TIGUAN 4 MOTION AUTOMAT BENZIN GAS ME DOKUMETA 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:58 Dyqani ,

OPEL COMBO AUTOMATIK NAFTE 1.3 VITI 2010 ME DOGANE

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:50 ,

PASSAT 1.9 TDI VITI 2002 XHAMAT E ZINJ PARA PER 5 VJET

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:35 ,

Mercedes benz 2004 Okazionnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:35 ,

Audi a 3 viti 2005 AUTOMATIKE

4 444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:35 ,

TOURAN 6+1 1.9 AUTOMATIK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:32 ,

Mitsubishi L200 me kondicioner okazion

6 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:32 Dyqani ,

Audi a6 s6 4.2 benzin+gaz

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:32 Dyqani ,

E 300 benzin gaz i sapomontuar full

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:22 ,

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:22 Dyqani ,

FORD FOKUS 1.6 NAFTE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:19 ,

BMW 2009 BENZIN GAZ ITALJAN.FULLLLLLLLLLLLLLLLL

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:19 Dyqani ,

Vw Caddy LIFE 2.0 BENZIN GAZ VITI 2007 6+1 VENDE

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:19 Dyqani ,

TOYOTA KOROLA AUTOMAT 1.4 NAFTE ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:19 Dyqani ,

CITROEN HDI AUTOMAT 1.6 NAFTE VITI 2008 ME DOGANE SUPERRR FU

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:19 Dyqani ,

VOLVO XC 60 AUTOMAT BENZIN GAS 3.0 ME DOKUMENTA PER NJI VIT

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:19 Dyqani ,

FORD GALAXY SMAX AUTOMAT 2.0 NAFTE 7 VENDESH

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:16 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Maxx Full !!!

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 ,

Mercedes c class benzin gaz ����

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:05 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:05 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:05 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:05 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:05 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:05 ,

E class 200 kompressor ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:46 ,

Mercedes C230 benzin gaz super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:46 ,

Bmw 528xi me benzin me dogan super gjendje

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 ,

AUDI A6 2011 3.0 TDI OKAZION

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:37 ,

Mercedes EVO 300Benzine/Gaz

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel 4x4 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Opel 4x4 në kategorinë Makina | Jeep
  • opel 4x4 në kategorinë Makina | Opel | Antara
  • opel 4x4 në kategorinë Makina | Opel | Monterey
  • Opel 4x4 në kategorinë Makina | Opel | Frontera
  • Opel 4x4 në kategorinë Makina | Land Rover
  • opel 4x4 në kategorinë Makina | Nissan
  • Opel 4x4 në kategorinë All Category
  • opel 4x4 në kategorinë Automjete
  • Opel 4x4 në kategorinë Makina | Opel | Campo
  • Opel 4x4 në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione