nisan x trail | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Nissan , 85
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nisan x trail,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj nisan x trail Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:08 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:47 ,

Nisan X-Trail viti 2006 Benzin/Gaz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:19 Dyqani ,

Nisan X trail benxine

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:32 ,

����Nisan X-Trail����

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 03:41 ,

Nisan X-trail 2.2 dci

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 22:52 ,

Nisan X Trail 2007 0672018655

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 20:34 ,

Nisan X-TRAIL

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 16:12 ,

Nisan X-Trail

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 12:46 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 12:33 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 12:46 ,

Shitet Nissan x trail

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 21:38 Dyqani ,

NISAN-X TRAIL 2.0 nafte 2008 K.automatike

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 11:01 ,

Nissan X-Trail

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Tet 09:49 ,

shitet nisan X-Trail

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 21:06 Dyqani ,

U SHIT Nisan X-trail 2.2 dci viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 14:57 ,

Shtet ose nderohet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 18:45 ,

Okazion

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 21:00 ,

Shitet 0672018655

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 18:31 ,

Xhipi Nisan X-TRAIL

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 19:39 ,

nisan x trail 2003

6 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Jan 20:42 ,

NISAN X TRAIL 2003

6 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 22:42 ,

NISAN X - TRAIL

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 20:06 ,

Okazion Nisan X-Trail 2.2 nafte

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 16:36 ,

Nisan x trail 2,0 nafte 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Jan 13:24 ,

Nissan X-Trail dizel

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 20:35 ,

OKAZION NISAN X-TRAIL

6 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Nën 19:04 ,

Autoveture

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 21:06 ,

Shitet ose nderrohet me makin te vogel

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 22:56 ,

Shitet ose nderrohet me makin te vogel

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 08:10 ,

OKAZIONNNN

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 22:52 ,

OKAZIONNNN

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 19:11 ,

NISAN X-TRAIL 2.2 cdi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 20:48 ,

OKAZIONNNN

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 09:00 ,

OKAZIONNNN

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 11:28 ,

Shitet nisan x trail benzin gaz automat

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 09:33 ,

OKAZIONNNN

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 08:57 ,

OKAZIONNNN

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 10:05 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 12:23 ,

She's nisan 2.2 naft

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 12:11 ,

She's nisan x trail

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 12:43 ,

Nisan

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 13:46 ,

Nissan X trail 2.2 nafte manual panoramike

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:27 ,

Nissan

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Mar 20:46 ,

Nisan x trail 2,2 naft

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 17:49 ,

Nisan

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Shk 04:34 ,

Sceo

111 111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 18:26 ,

Shitet nissan x trail

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 12:01 ,

shes Nisan X-trail viti 2002 cc2.2 3500 euro

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 15:33 ,

NISAN X TRAIL 4X4

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 19:25 ,

Nisan x-trail

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nisan x trail | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione