Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mundesi me automatike | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 200
BMW , 195
Toyota , 40
Land Rover , 40
Ford , 40
Volvo , 36
Opel , 28
Peugeot , 18
Citroën , 17
Porsche , 16
Fiat , 15
Nissan , 14
Hyundai , 12
Jeep , 12
Jaguar , 10
MINI , 7
Honda , 7
Smart , 7
Renault , 6
Ssangyong , 5
Lancia , 5
Mazda , 4
Škoda , 4
Chrysler , 3
Seat , 3
Kia , 3
Cadillac , 3
Saab , 2
Chevrolet , 2
BAIC , 1
Lincoln , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mundesi me automatike,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mundesi me automatike Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Sht 22:21
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion

10 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:28
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

OKAZJON MERCEDES_BENZ ML 350

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:39
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

OKAZION TOYOTA RAV 4

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Sht 11:45
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

OKAZION TOYOTA RAV 4

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:28
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

SHITET MERCEDES-BENZ S-CLASS

42 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 00:26 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 viti 2013 f30 320i

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:34 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:30 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:30 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:27 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:27 Makina , Tiranë

RANGE ROVER LOOK AUTOBIOGRAPHY MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 Makina , Tiranë

AUDI Q7 PREMIUM -12 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:21 Makina , Tiranë

AUDI Q7 PREMIUM -11 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:12 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GL450 -11FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:12 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GL450 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:12 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GL450 -11FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:12 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GL450 -11FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:12 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GL450 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:09 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GL450 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:09 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GL420 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:09 Makina , Fier

Jeep Wrangler Sahara Automat 3.8 Benzin

17 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:03 Dyqani Makina , Fier

Ml 350 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:57 Makina , Tiranë

Porsche Panamera 3.6

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:51 Makina , Fier

BMW 730 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:20 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Wrangler Sahara

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:50 Makina , Pogradec

Mercedes-Benz E350 CDI AMG LINE FULL M.NDERRIMI

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:41 Makina , Vlorë

ML sport shitet ose nderrohet

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 Makina , Korçë

X-TRAIL 2.0 nafte automat SUPER GJENDJE

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:04 Makina , Tiranë

BMW X5 2009 ( Super Okazion )

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:34 Makina , Krujë

Shitet/Mundesi nderrimi c220 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:20 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet BMW X5 35d xDrive (F15) M package origjinal fabrike

43 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:16 Makina , Durrës

Caddy maxi 1.9 nafte .2009 Nderrohet Okazion

7 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:04 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz EVO 280 CDI Avantgarde - 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 Makina , Tiranë

✅AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 2005. OKAZION ✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E220

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 Dyqani Makina , Durrës

SHEVROLET AVALANCHE AUTOMAT BENZIN GAS ME LETRA

13 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:09 Dyqani Makina , Tiranë

C200 AUTOMAT AVANGARD PANORAMA FULL OPSIONE

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:09 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT LEON AUTOMAT 1.9 TDI NAFTE EKONOMIKE SHUM E PASTER

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:09 Dyqani Makina , Tiranë

ZAFIRA 1.9 NAFT AUTOMAT EKONOMIKE SUPER GJENDJE

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:09 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5 3.0 NAFTE FINAL EDITION SUPER GJENDJE

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:35 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C200 AVANTGARDE

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:28 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C220 AVANTGARDE

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 Makina , Tiranë

��������BMW X5 3.5 X-drive DIESEL -10 Super FULL OPTIONS

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:40 Makina , Tiranë

OKAZION Shitet/Nderrohet Mercedes GL350 bluetech Full opsion

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14 Makina , Tiranë

BMW Seria 5 2008 facelift

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:41 Makina , Fier

SHITE BENZ AMG W 124 E 500 V8 BENZINE 95

9 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:28 Makina , Elbasan

�� Audi Q5 ��

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 Makina , Elbasan

�� Audi A6 ��

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 Makina , Elbasan

�� Mini Cooper Sd ��

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:24 Makina , Elbasan

Audi Lokk RS7

18 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:21 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C250 4Matic 2010 Full Opsion

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:12 Makina , Elbasan

X5 2011 3.0 benzin behet 100% gaz

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:45
Linku:
Makina , Fier

Ford everest off road 2008 okazion

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mundesi me automatike | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione