mundesi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 3898
VW Volkswagen , 1568
Audi , 1309
BMW , 1021
Ford , 581
Opel , 320
Land Rover , 300
Renault , 260
Fiat , 247
Toyota , 208
Peugeot , 179
Citroën , 128
Nissan , 115
Hyundai , 102
Porsche , 88
Smart , 84
Alfa Romeo , 78
Volvo , 78
MINI , 73
Jeep , 72
Jaguar , 63
Mitsubishi , 56
Seat , 55
Škoda , 51
Mazda , 48
Chevrolet , 48
Lancia , 43
Chrysler , 40
Kia , 34
Honda , 26
Dodge , 19
Rover , 18
Cadillac , 17
Suzuki , 16
Ssangyong , 16
Lincoln , 11
Saab , 10
GMC , 10
Daewoo , 7
Isuzu , 5
Hummer , 5
Maserati , 5
Dacia , 4
Acura , 4
MG , 4
Infiniti , 4
Subaru , 4
Tata , 3
Ferrari , 3
Alpina , 2
Bugatti , 2
Lexus , 2
Lada , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Grecav , 1
Artega , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mundesi,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mundesi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 23:14
Linku:
,

MERCEDES E-220 2010 AVANTGARDE MUND TE NDERROHET

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:51
Linku:
,

FORD FUSION 2007 1.4TDCI

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 18:50
Linku:
,

RANGE ROVER VOGUE 4.4 FULL OPTIONS

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:13
Linku:
,

Shitet mundesi nderrimi CLA AMG Line

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 19:13
Linku:
,

VW GOLF VI 2.0 TDI FULL OPTIONS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:28 ,

Mercedes Benz E220 dizel 2002

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:28 ,

Mercedes Benz R Class

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:24 ,

Chevrolet Cruze Benzin Gaz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:22 ,

Mercedes Benz Ml 270 okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:15 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:15 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:15 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 ,

Audi A7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:53 ,

❌Volkswagen Transporter T5, 1.9 TDI Nafte, Manual 5+R, 2005

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:53 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-11/nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:44 ,

shitet ose nderrohet 1.6 naft 2008

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:23 ,

ML 320 -10 full ekstra okazion

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:23 ,

E-class 350 cdi -10 4 matic

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:22 ,

BENZ E CLASS 220 NAFT AUTOMAT VITI 2005 FULL OPSION

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:21 ,

BENZ C CLASS 220 NAFT AUTOMATIK VITI 2008 SUPER GJENDJE

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:13 ,

Shes / Nderroj Volkswagen Golf SW 1.9 TDI, viti 2010.

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:13 ,

ML 270 Cdi 2005 final edition Super gjendje nderrohet !!!

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:13 ,

��Mercedes��

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 ,

VW Golf 6 gaz benzin Automat 2014 Shira

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:09 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% nderrohe nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:07 ,

AUDI Q5 S-LINE 3.0 FULL LED MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:06 ,

Audi Q7 3.0 TFSI black edition

42 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 00:04 ,

Mundesi nderrimi

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:04 ,

Audi A6 Avant, Quatro, Nafte 2.5 TDI 2004, Mundesi nderimi

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

Mercedes Benz B Class

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 ,

Mercedez c 200

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:01 ,

Range rover sport full OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:01 ,

WOLSWAGEN PASAT. VITI 2006. MOTORI 2.0 BENXINE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 ,

Shitet!

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:01
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 okazion nderrohet

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:01 ,

Audi Q5

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:00 ,

S class AMG / 250 Biturbo / 2012 / Naft Mundesi Nderrimi

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:00 ,

R-line , 4 motion, 240 hp

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:59 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

12 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:56 ,

Golf 4 1.6 benzin gaz sr 98 OKAZION

1 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:51
Linku:
,

AUDI A4 AUTOMAT 2007 2.0TDI

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:51
Linku:
,

FORD FUSION 2007 1.4TDCI

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:50 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:45 ,

Ford Explorer Sport 2016, FULL(Nderohet)

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:41 ,

Opel Insigina 2.0Nafte,2010,Full,mundesi nderrrimi

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:41 ,

Okazion!Touareg, 2.5 Nafte,Manual, supergjendje,nderrim

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 ,

SHITET AUDI A6 S-Line 2007, 2.7 nafte FULL OPSION

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 ,

Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz fabrike - 2011

5 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mundesi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione