mersedez | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 2
Acura , 1
Audi , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mersedez,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mersedez Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:56 ,

S350 Diesel vp 2016 sapo ardhur dogan e paguar look AMG 6.3

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:34 ,

Mersedez benz

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:30 ,

Mersedez-Benz ML 280 CDI 4 MATIC

8 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 Dyqani ,

Mersedez Benz Glk 2.2cc nafte automat 2010

12 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 Dyqani ,

Mersedez Benz Cls 3.5cc Benzin Gaz 2006

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:17 Dyqani ,

Mersedez Bclass 2.0cc nafte manuale 2010

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:16 Dyqani ,

Mersedez benz B200 Nafte Automat 2006

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:16 Dyqani ,

Mersedez Benz Aclas 2.0cc Nafte Automat 2006

4 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 04:34 ,

Benz

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 10:22 ,

SHITJE MAKINE BENZ MERSEDEZ

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 15:41 ,

Mersedez

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 11:27 ,

Okazion Shitet A170

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 19:21 ,

Mersedez

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 17:02 ,

Mersedez-Benz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 15:28 ,

Okazin:Mersedez Benz E 270 SW

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 15:16 ,

OKAZION " MERCEDES E CLASS 270 SW"

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Shk 14:24 ,

Mersedez benz A clas 150 benzin gas automat

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 20:58 ,

Mersedez Benz E 240

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 18:47 ,

Mersedez benz e class 320 evo sport packet

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 16:06 ,

C 300

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 16:34 ,

A-class 1.8naft,automat ��OKAZION��

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 11:37 ,

Mersedez benz Gaz Benzin

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 21:12 ,

MERCEDES BENZZ A CLASS180 SUPER GJENDJE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 04:36 ,

Shitet Mersedez benz E280

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Dhj 13:32 ,

Mersedez benz e class 320 evo sport packet

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 11:51 ,

Mersedez benz

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 19:17 ,

Mersedez Benz C Class Evo 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 18:34 ,

Mersedes

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 18:17 ,

Mersedez benz

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Tet 17:49 ,

Mersedez benz

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Tet 14:22 ,

Shitet benz 203 nafte ne gjendje perfekte

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 14:15 ,

mersedez benz

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 00:42 ,

Mersedez benz

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 12:08 ,

Benz

5 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 15:37 ,

Mersedez benz

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 12:51 ,

Mersedez benz 350

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 02:47 ,

Mersedez benc Vito 110 Cdi

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 23:02 ,

Mersedez

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 19:18 ,

OKAZION! SHITET

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 16:23 ,

MERCEDEZ BENZ E - class

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 14:40 ,

Mercedez benz

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 08:54 ,

Mersedez benz

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 10:45 ,

Mersedez

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 17:32 ,

Mersedez benz ..ml

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 14:19 ,

Tirane

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 13:41 ,

Mersedez

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 19:54 ,

Shitet autobus mersedez - benz ne gjendje perfekt

750 000 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 08:34 ,

mersedez benz okazion

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mersedez | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione