Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedez benz e clas 220 automat - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 12
Nissan , 3
Toyota , 2
BMW , 1
Kia , 1
Citroën , 1
Honda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedez benz e clas 220 automat,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mercedez benz e clas 220 automat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:21 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 12:56 Makina , Durrës

Audi a3 automat s line

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 17:08 Makina , Tiranë

audi A4 Automat 2.0 naft

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 18:37 Makina , Elbasan

CITROEN C4 AUTOMAT 1.6 NAFT SUPER OKAZION 3000€

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 20:54 Makina , Tiranë

mercedez benz c clas 220 automat 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 01:46 Makina , Tiranë

Mercedez benz c clas 220 automat 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 15:29 Makina , Krujë

OKAZIONN A-CLASS 2006 AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 17:24 Makina , Tiranë

Mercedez benz c class C220 automat

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 19:05 Makina , Fier

Honda Jazz

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 18:17 Makina , Tiranë

Shitet c class 220 automat

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 10:09 Makina , Tiranë

Mercedes benz c clas 220 cdi i diskutueshem

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 21:43 Makina , Tiranë

Mercedez benz e clas 220 automat

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 13:52 Makina , Tiranë

E Class 220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 12:18 Makina , Tiranë

Toyota Corolla

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 03:40 Makina , Tiranë

✅ Mercedez benz e clas 211 220 automat ✅

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 16:57 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ E 220 CDI -00

4 200 EUR

25 Nën 21:11 Makina , Tiranë

Benz mercedez 220 automat nafte 2006 Tirane 0694760035

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 23:22 Makina , Tiranë

Mercedez benz

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 11:21 Makina , Pogradec

Mercedez Benz E-clas 220 LOOK EVO

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 17:33 Makina , Tiranë

Mercedez benc e clas

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 16:00 Makina , Tiranë

Mercedez benz E Ckas 220 CDI -01

4 300 EUR

07 Jan 05:29 Makina , Tiranë

✅Okazion ✅ MERCEDES BENZ B CLASS “SPORT

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 06:04 Makina , Durrës

Shitet mercedez Benz c clas 220

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:04 Makina , Durrës

Shitet mercedez Benz c clas 220

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:04 Makina , Durrës

Shitet mercedez Benz c clas 220

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:04 Makina , Durrës

Shitet mercedez Benz c clas 220

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 18:27 Makina , Tiranë

C clas 203

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 00:55 Makina , Elbasan

Shitet/Nderrohet Touareg 3.2 benzin-gas

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 01:23 Dyqani Makina , Kavajë

⛔️⛔️E shitur⛔️⛔️

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 09:45 Makina , Tiranë

MERCEDEZ C 220 CDI AUTOMAT SAPO ARDHUR NGA JASHT

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:17 Makina , Durrës

Audi A6 2.4 Benzin

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:23 Makina , Fier

Mercedez Benz

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 10:25 Makina , Durrës

✅C clas 204 shitet ose ndrrohet me makine me te vogel✅

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 11:26 Makina , Tiranë

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 09:36 Makina , Berat

Okazion shitet benc e clas 220 automat

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 10:40 Makina , Durrës

Audi A4 2.0 Nafte Automat

8 200 EUR

05 Shk 02:56 Makina , Korçë

Mercedes viti 2010 automat 200 cdi bluefic

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Mar 14:14 Makina , Krujë

OKAZION Audi A5 3.0 Quattro Diesel Look S Line

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:35 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 AMG Packet Gaz/Benzine

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 16:40 Makina , Fier

E Class 350 Bluetec

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 17:13 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 7 1.6 nafte automat DSG

12 000 EUR

12 Sht 11:49 Makina , Vlorë

⭕ Okazion �� Mercedes-benz E350 bluetec

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:45 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 10:05 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI Q5 DIESEL 2014 Quattro S - tronic

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 17:02 Makina , Tiranë

Touareg

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 18:23 Makina , Tiranë

Range Rover sport 2010 facelift model i ri

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:49 Makina , Durrës

Audi A7 3.0 TDI

16 800 EUR

30 Mar 21:30 Makina , Tiranë

Audi A8L 4.2 TFSI 2011

17 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 19:01 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2.0 SAPO ARDHUR

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedez benz e clas 220 automat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione