mercedez benx 320 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Sot 17:23
Linku:
,

Shitet LANCIA MUSA 2009 1.4 GAZ

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:23
Linku:
,

Shitet LANCIA MUSA 2009 1.4 GAZ

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 10:07 ,

FIAT PUNTO EVO 2011 5500€

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Nën 22:19 ,

polo AUTOMAT 1.4 gaz 3900€

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Shk 09:15 ,

BENX EVO 320 FULL OPSION..

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 10:54 ,

Shitet Makina

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 21:22 ,

MERCEDEZ OKAZIONNNN,B+GAZ U SHITTTTTTTTTTTTTTTTTT

3 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 17:11 ,

SHITET MERCEDEZ BENX ML 320

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim