Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes c - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 14675
Audi , 328
BMW , 190
Ford , 149
Volvo , 141
Toyota , 89
Land Rover , 67
Opel , 60
Fiat , 49
Renault , 30
Peugeot , 25
Smart , 23
Seat , 22
Citroën , 20
Nissan , 19
Porsche , 14
Hyundai , 11
Mazda , 9
Škoda , 8
Honda , 8
Chevrolet , 8
MINI , 7
Chrysler , 6
Kia , 6
Jeep , 6
Jaguar , 5
Ssangyong , 5
Lancia , 5
Saab , 4
Cadillac , 3
Dodge , 3
Subaru , 3
BAIC , 2
Dacia , 2
Daihatsu , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Bugatti , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Bentley , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes c,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mercedes c Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Qer 17:16
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 350 Class - AMG Line - Full Option

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

C klasse 2013 Automat

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:20 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz ML280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:20 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Evoque ✅️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:20 Makina , Elbasan

✅️ Toyota Auris 1.4 ✅️

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:20 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:20 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Vogue ✅️

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:11 Makina , Vlorë

Mercedes C-clas W203

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:06 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:06 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Automat 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:41 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA 1.6 NAFTE AUTOMAT 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:19 Makina , Tiranë

���� SUPER OKAZIOONN ����

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:31 Makina , Fier

‼️AUDI Q5 3XSLINE FULL PANORAM ‼️

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:31 Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz E550 FULL ‼️AMG PACKET

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:00 Makina , Durrës

Mercedes Benz CL 6.3 AMG gjendje fabrikes !

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:39 Makina , Tiranë

Range rover evoque

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:14 Makina , Durrës

mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Durrës

❌C 220 CDI - 2008 - KAMBIO AUTOMATIKE - AVANGARDE❌

8 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:48 Makina , Durrës

❌ C 220 CDI - MODEL 2012 - AUTOMATIKE - Look AMG ❌

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

Okazion Audi A5 S-LINE Quatro Full Option

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:19 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:13 Makina , Tiranë

E Class E220 CDI W211 Elegance

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:12 Makina , Fier

Mercedes C class 200 Naft Sport Edition ☎️0696689881☎️

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 Makina , Fier

Mercedes C class 200 Naft ☎️0696689881☎️

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 Makina , Fier

Mercedes Benz C class 200 Evo ☎️0696689881☎️

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Makina , Krujë

Okazion c clas 220 nafte automatike lok AMG

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q7 S line 3.0 me 7 vende OKAZION

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:48 Makina , Sarandë

C class 220

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Makina , Tiranë

Mercedes benz ml 350 naft 2013

19 500 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 500 EUR

Dje 22:42 Makina , Tiranë

CLS 350 4-MATIC ///AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ CLS 350 ///AMG ����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

Mercedes benc

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

E 220 NAFT 2015 FULL OPSION ��OKAZION��

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2014

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2.5 BENZIN+GAZ 2012 SUPER GJENDJE

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Makina , Berat

CLS 550 BENZIN 2014 FULL OPSION ��OKAZION��

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:38 Makina , Fier

Mercedes benz CLA 220

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:38 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

34 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:37 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 200

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:37 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:37 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:37 Makina , Fier

Mercedes Benz GLA220 4 Matic

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:37 Makina , Fier

Mercedes Benz CLS250 Bluetec 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 2.0 NAFTE 2014 SUPER GJENDJE

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:36 Makina , Fier

HYUNDAI SONATA 2.0 GAZ FABRIKE 2007 AUTOMATIKE

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.2008.nderrohet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Durrës

Touran 1.9 nafte 6 marshe 6+1 vende

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 nafte.full opsion.nderrohet

6 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes c | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione