mercedes benx | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes benx,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes benx Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:51 ,

Shitet Mercedes benx

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 11:47 ,

Mercedes-Benx C-200 Viti-2005 Benxin+Gaz

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 14:04 ,

Mercedes Benz 200 nafte 1988

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 20:44 ,

Mercedes benx avangard motorr 320 cdi okazion vetem 5 dite

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 07:26 ,

mercedes b classe 200 nafte

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 09:47 ,

Mercedes benc

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 20:47 ,

Shitet ose ndrohet

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:28 ,

Shitet autobus Mercedes Benx 303

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
19 Mar 11:11 ,

Mercedes Benx 280 CDI motorr 320

64 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Mar 20:27 ,

SHITET PASAT LETRA SAPOPRERE

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Mar 01:19 ,

Shitet pasat 1.9 TDI ne gjendje shume te mire!

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Mar 18:25 ,

Mercedes C 200 automat

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 15:28 ,

mercedes benx

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 23:20 ,

Shitet Mercedes Benx. C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 10:11 ,

Shitet kamion mercedes benx 814

5 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Dhj 13:04 ,

Mercedes Benz

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 14:21 ,

mercedes benx E220

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 11:21 ,

Mercedes benx

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 11:29 ,

Mercedes Benx E 220

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 21:28 ,

Mercedes rexhina s320

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 23:47 ,

Mercedes-Benx 190

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 23:19 ,

shitet

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 19:56 ,

Mercedes benx 220 cdi avangard 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 12:55 ,

benc

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 09:31 ,

mercedes benx

2 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Nën 13:54 ,

MERCEDES BENX EVO 220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 08:54 ,

Mercedes Benx

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Nën 13:35 ,

Mercedes Benx Look Evo Viti 2005

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 19:48 ,

Mercedes 270 dizel

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 07:55 ,

Mercedes Benx E 270CDI Automat,Naft,Viti 2003

4 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 09:52 ,

Mercedes benx CLK 270

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 08:46 ,

Mercedes benx

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 19:39 ,

Mercedes 220 dizel -09

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 21:12 ,

Mercedes Benx

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 12:02 ,

Mercedes-Benx

2 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 18:59 ,

Mercedes Benx 16+1,

750 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Sht 18:11 ,

Shitet mercedes benx 220

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 10:42 ,

Shes mercedes benx CLK 270 viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 13:10 ,

OKAZION mercedes-benx E-212 automatik nafte 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 22:04 ,

Mercedes benx 220 Avangard (EVO)

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 07:43 ,

Mercedes kompresor

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 15:47 ,

mercedes benx

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 22:28 ,

A clas mercedes benx A160

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 18:33 ,

Mercedes benz c220

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 20:09 ,

Mercedes Benx

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 16:37 ,

Mercedes benx

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes benx | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione