me ndrrim | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 279
BMW , 258
Ford , 126
Porsche , 80
Opel , 77
Renault , 57
Fiat , 46
Land Rover , 39
Smart , 35
Peugeot , 34
Citroën , 28
Toyota , 21
Nissan , 18
Seat , 18
Hyundai , 18
Alfa Romeo , 17
Jeep , 15
MINI , 14
Volvo , 14
Chrysler , 13
Mazda , 12
Mitsubishi , 12
Lancia , 12
Chevrolet , 11
Jaguar , 8
Suzuki , 7
Kia , 7
Škoda , 7
Ssangyong , 6
Rover , 5
Cadillac , 4
Dodge , 4
Hummer , 3
Daewoo , 3
Lexus , 2
Lada , 1
Dacia , 1
Wiesmann , 1
Acura , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Honda , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me ndrrim,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj me ndrrim Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:22 ,

camaro 2017 super okazion

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:22 ,

VW Touareg 3.0 Tdi, 2009 R-Line, Individual Full,Ndrrim

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:16 ,

Toyota korola shitje dhe ndrrim

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:13 ,

Benzin gas.1.6 motorr ecotec

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:10 ,

Benz R klas

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:08 ,

Urgjent Shitet/Ndrrohet Lancia Musa Full Optional

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:40 ,

Audi A4 S_Line

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:28 ,

AUDI Q7 Shitet&nderrohet me makine me te vogel

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:27 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:27 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:27 ,

Shitet

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:26 ,

Shitet

2 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:08 ,

Audi A6//2.4 benzine-gaz//2005/2006

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:06 ,

Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 ,

Ford C-max//2007//1.6 nafte//Automatike

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:06 ,

Okazion C Class SPORT EDITION Automat Benzin Gaz

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:05 ,

Mercedes Benz sprinter//2009//2.2 nafte//

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 ,

Nissan navara--2010--2.5nafte--4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 ,

Ford Kuga Automat 2010 2.0 naft 4x4 - 9000€ diskutushem

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 ,

Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik Viti 2005

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 ,

���� OOOKAZIOOONNN B KLAS 2014 SHITET OSE NDERROHET����

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:25 ,

OKAZION PER PAK DITE

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:25 ,

OKAZION PER PAK DITE

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:01 ,

Bmw 730 nafte 2010

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:09 ,

AUDI 2.0,,,A4,,,BENZIN+GAZ,, 2007,,,AUTOMAT,,nga ZVICRA

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:48 ,

ML 350 BLUTEC VP2010 SAPO ERDHI ME DOGAN PAGUAR FULL MAKINA

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:47 ,

S350 Diesel vp 2016 sapo ardhur dogan e paguar look AMG 6.3

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:47 ,

Mercedes Benz E-class , E220d !!!! Nga Gjermania ����

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:32 ,

BMW X5 3.0i Xdrive mundesi ndrrimi me makine me te vogel

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

C Clas Viti 2008- Motorr 220 Nafte Automat

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:27 ,

shitet ndrrohet

5 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:24 ,

C 220 Cdi Automat Nafte Sa po ardhe nga ��������

4 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:15 ,

Shitet A6 ''Look RS6'' ⚠️⚠️

19 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:13 ,

SHITET & NDERROHET VWPASSAT

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 ,

Bmw 328

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:45 ,

Bmw x5

29 000 EUR

Sot 11:45 ,

Tiguan

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:40 ,

C class Avantgarde Automat ardhur nga Gjermania ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:01 ,

SHITET ose ndrrohet MERCEDES BENZ E220 cdi

9 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 ,

OKAZION! Shitet ML 320 cdi Look AMG gjendje perfekte 6500€!

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:44 ,

OKAZION! Shitet ML 320 cdi gjendje perfekte 6500€! Urgjent

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:35 ,

OKAZION!! ML320 Look AMG gjendje perfekte 6500€!! Urgjente

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 ,

Audi A8 - 4.2 Benzin Quattro Lungo Full (Gati Per Dogan)

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:06 ,

Jeep Patriot Limited Edition 2.4 Benzine Kambio Automatike

6 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:06 ,

SHITET AUDI A8L QUATTRO 4X4 3.0 TDI LED MATRIX

33 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:05 ,

VW Passat Sel Premium 2.0 TDI Super Full Opsion 2013

10 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj me ndrrim | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione