Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mbajtese gotash | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mbajtese gotash,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mbajtese gotash Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Sht 17:12 Makina , Durrës

Golf5 1.4 benzine air condizione clima automat PILOT automat

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Korr 17:59 Makina , Krujë

VW Golf5 1.4 benzine air condizione clima auto PILOT automat

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Mar 15:47 Makina , Tiranë

Shitet S viti 2015

45 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 21:16 Makina , Tiranë

Mercedes

49 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Sht 14:18 Dyqani Makina , Durrës

Volvo XC60 D4 R-Design

44 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Sht 13:46 Dyqani Makina , Durrës

Volvo S90 D4 Inscription #Selekt

37 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Sht 12:35 Dyqani Makina , Durrës

Volvo V40 D2 Inscription

27 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 14:18 Makina , Tiranë

Citroen C3 1.4 HDi 90hp

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 22:56 Makina , Tiranë

Shitet Renault Laguna 2.0 Diesel FULL OPTION

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 20:38 Makina , Tiranë

Renault Lagune 2.0 Diesel Full Option

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 11:12 Makina , Tiranë

EVO 220 CDI Avantgarde FULL FULL Sport Packet

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 19:13 Makina , Tiranë

MERCEDES ML350 CDI BLUETEC -12

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mbajtese gotash | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione