Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

maserati | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Maserati , 64
Audi , 29
BMW , 7
Fiat , 3
Ford , 2
Citroën , 1
Honda , 1
Opel , 1
Smart , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe maserati,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj maserati Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:17 Dyqani ,

Maserati Quattroporte 4.2 V8

16 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:14 ,

MASERATI QUATTROPORTE-09 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:56 ,

Maserati GTS 530hp

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:59 ,

Shitet / ndrrim me prone

38 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:57 ,

Blej makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:54 ,

Blej Karrotrec Kamjon gjith llojet e makinave 50% KESH

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:51 ,

Blej MAKINA poshte tregut max 50% KESH

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Maj 19:59 ,

Maserati Ghibli

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 15:54 ,

MASERATI GRANTURISMO 4.7 V8 S

52 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 23:04 ,

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 01:04 ,

Blej Karrotrec Kamjon 50% cmim Posht tregut KESH ��

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Maj 10:56 ,

Maserati Ghibli SQ4 2016

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Pri 23:58 ,

Maserati Ghibli

52 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Pri 06:40 ,

Golf 4 4x4 okazion

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 12:25 ,

Maserati Ghibli SQ4

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Mar 21:27 ,

Pjese Maserati Quattroporte 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Mar 20:08 ,

maserati

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Mar 18:17 ,

Shitet Maserati

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Mar 08:17 Dyqani ,

Maserati Levante

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 15:05 Dyqani ,

Maserati Levante 2017 V6 twin turbo

43 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Mar 15:43 ,

Shitet Maserati Quatroporte S 425 HP

38 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Mar 09:05 ,

Blej MAKINA MAX50% KESH posht tregut

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 20:30 ,

Maserati granturismo 4.7 F1

50 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 23:49 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 02:33 ,

Blej Makina poshte tregut MAX 50% KESH

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Shk 12:32 ,

MASERATI GHIBLI 2015

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Jan 03:34 ,

Blej Makina poshte tregut max 60% KESH

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Jan 04:37 ,

Bmw 520 Viti 2012 2.0 Nafte Automat Per pjes kembimi 7500€

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 03:17 ,

Bmw 520 TARGA ANGLEZE sapo ardhur 2.0 nafte

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 01:14 ,

Blej Makina poshte tregut max 50% KESH

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 13:10 ,

Maserati Levante S 2017-2018 440 hp

57 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 03:08 ,

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut MAX 50% KESH

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Dhj 03:08 ,

Blej Makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Nën 23:24 ,

Blej Makina gjitha Llojet posht tregut Max 60%

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Tet 01:52 ,

Sjell mjete 30k+ nga ANGLIA

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Tet 15:26 ,

maserati ghibli

45 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Tet 16:10 ,

Maserati quatroporte gts 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Sht 01:08 ,

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut max 50% KESH

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Sht 20:07 ,

��Fiat Grande Punto 1.3 MultiJet�� (SUPER GJENDJE)

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 19:31 ,

BMW 330CD SPORT

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 14:36 ,

MASERATI QUATTROPORTE 3.0D 2014

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 01:32 ,

�� Fiat Grande Punto ��

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 09:50 ,

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut max 50% KESH

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Sht 02:10 ,

Blej Makina Karrotreca gjith llojet 50% vlera tregut KESH

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Gush 22:29 ,

Shes Maserati Ghibli 3.0D 2015 ����

27 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Gush 21:14 ,

Maserati Ghibli 3.0D 2015

27 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Gush 13:57 ,

Shitet Maserati Ghibli

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Korr 08:42 ,

Maserati

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj maserati | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Maserati në kategorinë Makina | Dodge | Challenger
  • maserati në kategorinë Makina | Audi | S4 | S-modele
  • maserati në kategorinë All Category
  • maserati në kategorinë Makina | Bentley
  • Maserati në kategorinë Makina
  • Maserati në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C-Class
  • maserati në kategorinë Makina | Honda | CR-V
  • Maserati në kategorinë Makina | Ford | Fiesta
  • Maserati në kategorinë Automjete
  • maserati në kategorinë Makina | Maserati | Ghibli

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione