Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina me letra - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 9246
VW Volkswagen , 4093
Ford , 2541
Audi , 1856
BMW , 1806
Opel , 1472
Fiat , 1286
Renault , 751
Toyota , 631
Peugeot , 560
Nissan , 371
Citroën , 361
Land Rover , 351
Smart , 338
Mitsubishi , 239
Seat , 225
Alfa Romeo , 223
Hyundai , 191
Volvo , 153
Lancia , 107
Chevrolet , 98
Jeep , 94
Mazda , 90
Porsche , 83
MINI , 81
Škoda , 81
Kia , 77
Suzuki , 72
Jaguar , 69
Chrysler , 66
Daihatsu , 61
Honda , 56
Saab , 40
Rover , 34
Daewoo , 34
Ssangyong , 22
Dodge , 21
Isuzu , 12
Cadillac , 12
Dacia , 11
Subaru , 9
Acura , 8
Lincoln , 6
Lexus , 5
Maserati , 4
MG , 4
GMC , 4
Lada , 3
Infiniti , 3
Tata , 3
KTM , 3
Zastava , 2
Hummer , 2
NSU , 2
Bugatti , 2
Artega , 2
Piaggio , 2
Lotus , 1
BAIC , 1
Buick , 1
Grecav , 1
Trabant , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Corvette , 1
Bentley , 1
Morgan , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina me letra,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina me letra Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Qer 22:09
Linku:
Makina , Durrës

✅ SHITET ✅ C Class C300 BENZINE-GAZ �� +355 69 328 3387

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 13:00
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET BENZ A CLASS AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 16:16
Linku:
Makina , Durrës

Golf 7 super gjendje cmimi okazion

13 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 13:00
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Super audi Q3 Look ABT

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 17:47
Linku:
Makina , Shkodër

Mercedes Benz C Class w204 automat Okazion

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:03 Makina , Fier

OPEL MERIVA 1.7 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

2 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

Audi a8 4.2tdi okazion

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:54 Makina , Tiranë

Renault espace automat panoram

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Makina , Vlorë

Pegout 308 1.6 Diesel

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:54 Makina , Elbasan

Super gjendje�� 4x4

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:44 Makina , Tiranë

A class okazion❌❌❌

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:44 Makina , Pogradec

AUDI S5 4.2 V8 FABRIKE CARBON FIBER Full Option M.Nderrimi

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:38 Makina , Tiranë

Benz 202 Cdi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

E 350 BENZIN+GAZ 2013 FULL OPSION

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

⭐️SHITET OKAZION⭐️ 9.5 Meter Per 2 Makina 5.500 Euro

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Chevrolet Matiz 800 Benzine / Manuale

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Suzuki Splash 1.3 Diesel / Manuale / Viti 2009

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

Tiguan automat , Benzine+Gaz Prins !!!

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Elbasan

SHITET - NDERROHET A - Class 1.6 Naft. Viti 2008. Manual

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:25 Makina , Tiranë

⚠️ SUPER OKAZION GOLF 5 NAFTE 1.9 ⚠️

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:22 Makina , Elbasan

VW POLO AUTOMAT

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:08 Dyqani Makina , Tiranë

Daihatsu trevis

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:08 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo V50 2.4 benzin+ gaz

3 780 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina , Tiranë

BMW 2009 VITI BENZIN GAZ E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA VITI 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Makina , Fier

E CLASS COUPE 350 BENZIN/GAZ 2012 FULL OPSION

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Makina , Fier

C300 BENZIN/GAZ 2011 4MATIC FULL OPSION

9 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Makina , Fier

VW TOURAN 1.9 NAFT 2005 SUPER GJENDJE

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:51 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2.5 BENZIN/GAZ 4x4 2012 FULL OPSION

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 Makina , Fier

FORD FOCUS 2.0 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Makina , Fier

C 400 BENZIN 2016 AMG LOOK 2020 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:51 Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 NAFT 2006 FULL OPSION

5 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:51 Makina , Tiranë

Okazion BMW Z4 (krah anglez)-2012-manuale-2.5 benzin.

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:51 Makina , Korçë

Volkswagen Passat

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Makina , Durrës

AUDI A8 3.0 NAFTE

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:48 Makina , Tiranë

GOLF 6 1.2 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

7 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:48 Makina , Tiranë

GLC COUPE 250 NAFT 2018 FULL OPSION

46 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:45 Makina , Tiranë

OKAZION. 950 euro, 1.8 benzine, EKONOMIKE

1 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 Makina , Tiranë

OKAZION. 950 euro, 1.8 benzine, EKONOMIKE

1 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 Makina , Tiranë

OKAZION. 1100 euro, 1.8 benzine, ekonomike. Super gjendje.

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 Makina , Tiranë

OKAZION. 1100 euro, 1.8 benzine, EKONOMIKE

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 FULL OPSION

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Makina , Elbasan

Mercedes benz C300 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:44 Makina , Durrës

AUDI A6SL S-LINE

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:44 Makina , Korçë

Porsche Cayenne 3.6 SAPO TARGUAR

19 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Makina , Durrës

BMW SERIA 5 Benzin Gaz Viti 2011

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2012 FULL OPSION

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Makina , Elbasan

AUDI A8 OKAZION ✅

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:34 Makina , Tiranë

Shitet Seat Ibiza 2010 Benzine/Gas

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 Makina , Tiranë

S 550 BENZIN+GAZ LUNGO 2008 SUPER GJENDJE

9 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 Makina , Vlorë

Opel insignia

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:15 Makina , Tiranë

2015 BMW 3 SERIES F30 110KM

13 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:14 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!! HYUNDAI GRANDEUR HG 3.0 LPG 2011

8 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Dyqani Makina , Tiranë

OKAZION!! VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI 2013

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:09 Makina , Tiranë

Fiat bravo 1.9 jtd

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina me letra | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione