Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina me keste | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Toyota , 22
Ford , 22
Fiat , 12
BMW , 10
Audi , 10
Citroën , 7
Opel , 6
Volvo , 6
Rover , 5
Nissan , 4
Škoda , 4
Renault , 4
Seat , 3
Kia , 2
Hyundai , 2
Jaguar , 2
Peugeot , 2
Honda , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Dodge , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina me keste,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj makina me keste Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:41 Dyqani ,

Ford Focus 1.8 Dizel 2002

100 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:41 Dyqani ,

Mercedes Benz Clk-Class

220 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:41 Dyqani ,

Opel Movano 2.5 Dizel 2002

180 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Dyqani ,

Citroen C3

140 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:40 Dyqani ,

Ford Focus

100 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 Dyqani ,

VW CADDY MAXI | 2009 | 1.9 TDI | MANUAL | NAFTË

1 050 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:29 ,

AUDI A3. VITI 2008. ME DOGANE 2.0 NAFTE

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:11 ,

RENO CLIO 1.2 BENXIN. VITI 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:11 ,

FORD C MAX. ME DOGANE TE PAGUAR.

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:07 ,

FIAY GRANDE PUNTO VIT 2006. 1.3 NAFTE

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:06 Dyqani ,

BMW Seri 7

500 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:52 Dyqani ,

E KLAS 220 NAFTE CDI 'full opsion" 2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:52 Dyqani ,

A 180 AUTOMAT 2007//KREDI ME INNTERES ZERO//

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:46 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.6 NAFTE MANUAL 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:46 Dyqani ,

VW GOLF 5 NAFTE 1.9 TDI "AUTOMAT"

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:46 Dyqani ,

VW GOLF 6 "GTI" nga fabrika BENZINE 2.0 AUTOMAT

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:46 Dyqani ,

AUDI A4 NAFTE AUTOMAT FULL

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:40 Dyqani ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE D-4D

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:40 Dyqani ,

TOYOTA COROLA 1.4 NAFTE MANUAL 2007"SPORT"

4 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:40 Dyqani ,

TOYOTA COROLA 1.4 NAFTE "AUTOMATIKE"2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:37 Dyqani ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:34 Dyqani ,

E KLAS 270 NAFTE MANUALE

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:34 Dyqani ,

TOYOTA AVENSIS 2.0 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 17:54 Dyqani ,

XC60

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 17:54 Dyqani ,

OPEL ASTRA

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 17:54 Dyqani ,

TOYOTA RAV4

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 17:54 Dyqani ,

VW GOLF 5

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 17:54 Dyqani ,

AUDI A4 SW

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 17:54 Dyqani ,

VW TOURAN

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 17:51 Dyqani ,

TOYOTA COROLLA

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Gush 17:51 Dyqani ,

TOYOTA AURIS

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Gush 17:51 Dyqani ,

PEUGEOT 107

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Gush 17:51 Dyqani ,

MERCEDEZ-BENZ ML280

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 17:51 Dyqani ,

MERCEDEZ-BENZ A180 CDI

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 17:50 Dyqani ,

JAGUAR XF

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gush 17:50 Dyqani ,

NISSAN QASHQAI

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Gush 17:50 Dyqani ,

VW CADDY LIFE BENZINE + GAZ

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 17:50 Dyqani ,

VW CADDY LIFE

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 17:50 Dyqani ,

VW GOLF 5 SW

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Gush 17:50 Dyqani ,

BMW X3

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 17:50 Dyqani ,

VOLVO XC90

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 17:50 Dyqani ,

FIAT GRANDE PUNTO

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Gush 17:50 Dyqani ,

MAZDA 2

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Gush 17:39 Dyqani ,

CITROEN C2

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Gush 16:14 Dyqani ,

MERCEDEZ-BENZ C KLASSE

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 15:24 Dyqani ,

FORD KUGA

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 13:13 Dyqani ,

VW CADDY LIFE

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 07:48 ,

TAKSI OKAZION V-2021

15 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 11:14 Dyqani ,

VW GOLF 6

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina me keste | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione