Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina antike - Makina Të gjitha në Shqipëria

Fiat , 5
Cadillac , 4
Opel , 4
Lancia , 2
Volvo , 2
Audi , 1
Buick , 1
Chrysler , 1
Lincoln , 1
MG , 1
MINI , 1
Toyota , 1
Yugo , 1
UAZ , 1
BAIC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina antike,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina antike Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Sht 17:10 Makina , Shkodër

Antike

123 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 17:08 Makina , Shkodër

makina me qera

111 LEK / muaj

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Gush 07:48 Makina , Durrës

Mini Antike e restauruar.

8 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Qer 10:54 Makina , Durrës

Fiat antike 500 e restauruar

8 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Qer 06:55 Makina , Durrës

Antike Fiat 500.

8 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 20:59 Makina , Durrës

Fiat Antike 500 .

8 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Maj 18:08 Makina , Durrës

Wolzwagen golf 1 RETRO

5 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Pri 13:44 Makina , Durrës

Lancia antike flavia 1968

5 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Pri 08:15 Makina , Durrës

Okazion Lancia Antike

5 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Shk 10:39 Makina , Durrës

Mercedes Benz S-class 1960

Viti: 60-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 19:53 Makina , Vlorë

Golf 3 Antike Automat

3 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 09:48 Makina , Durrës

Volvo Antike e vititi 1971

2 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Dhj 14:33 Makina , Durrës

Volvo antike koleksioni

2 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Tet 08:42 Makina , Elbasan

SHITET NDERROHET

20 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Gjendje: I ri
24 Sht 14:33 Makina , Sarandë

Opel Kadett 1000 (retro) makine antike 70-tat

4 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 11:55 Makina , Tiranë

Vetur antike

1 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Qer 11:18 Makina , Lezhë

Mercedes benz

19 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 14:58 Makina , Gjirokastër

Makinë Antike

1 600 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 19:10 Makina , Sarandë

Benz Mercedes 240 (makine antike 1982)

1 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 10:24 Makina , Sarandë

Volkswagen Transporter T3 (makine antike 1982)

1 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 10:14 Makina , Sarandë

Opel Kadett (makine antike vitet 70)

1 LEK

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 09:35 Makina , Sarandë

Fiat 125P (makine antike 1970)

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 12:15 Makina , Sarandë

Bj 212 (Bç) makine antike

1 LEK

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 22:25 Makina , Sarandë

Opel Kadett 1000 1976 (makine antike)

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 14:19 Makina , Sarandë

Volkswagen Transporter Type 2 T3 1982 (makine antike)

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 10:19 Makina , Tiranë

Buick riviera

1 LEK

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 15:15 Makina , Sarandë

Volkswagen Transporter, Vw Type 2 T3 (makinë antike , 1982)

13 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 01:33 Makina , Sarandë

Volkswagen Transporter Type 2 (T3), makinë antike 1982

13 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 01:33 Makina , Sarandë

Volksvagen Transporter, Vw Type 2 (T3 ) makinë antike 1982

13 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 21:30 Makina , Sarandë

Volkswagen Transporter, Vw Type 2 T3 (makinë antike 1982)

13 000 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 22:51 Makina , Tiranë

Becker europa cassette model 663 origjinal

250 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 19:53 Makina , Durrës

RETRO WOLZVAGEN GOLF 1

4 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Maj 17:48 Makina , Lezhë

Wolzvagen fugon

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Dhj 08:25 Makina , Tiranë

Lincoln

25 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Korr 11:11 Makina , Berat

1969 CADILLAC DEVILLE

16 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Korr 03:17 Makina , Shkodër

Kërkoj Makina Amerikane ! ����

25 Shk 15:35 Makina , Korçë

Per asyje mos perdorimi

100 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 20:27 Makina , Tiranë

VW Beetle shitet dhe ndrerohet

4 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Jan 19:57 Makina , Vlorë

makine antike

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 12:51 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz 500K

24 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Pri 10:22 Makina , Durrës

MG

18 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 23:41 Makina , Kavajë

Okazion ! Chrysler Imperial super lluks !

9 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 19:03 Makina , Tiranë

Toyota Starler benzin

Viti: 1982
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Sht 20:48 Makina , Berat

Shes makinen zistb

8 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 15:00 Makina , Kucovë

Volkswagen Beetle Viti 1970

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Shk 15:31 Makina , Shkodër

Fiat Milicento 1100

2 700 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina antike | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione