liber | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 3987
VW Volkswagen , 2326
Audi , 1090
Ford , 1059
Toyota , 923
BMW , 675
Opel , 432
Volvo , 303
Fiat , 204
Nissan , 201
Hyundai , 197
Citroën , 190
Peugeot , 190
Land Rover , 156
Renault , 147
Škoda , 126
Smart , 123
Seat , 91
Rover , 80
Mazda , 71
Mitsubishi , 61
Alfa Romeo , 50
Porsche , 45
Honda , 42
Lancia , 41
Kia , 38
Chevrolet , 34
Suzuki , 30
Jeep , 28
Jaguar , 26
MINI , 23
Dacia , 15
Daihatsu , 15
Ssangyong , 11
Subaru , 6
Dodge , 5
Chrysler , 4
Maserati , 3
Daewoo , 2
Cadillac , 1
Acura , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Yugo , 1
Infiniti , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe liber,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj liber Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:54
Linku:
,

Okazion Audi Q7

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 21:08
Linku:
Dyqani ,

VOLVO XC60 D4, VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:11
Linku:
,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 17:07 ,

����MERCEDES_E280_EVO_PANORAMA_7G_TRONIC����

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:05 ,

Mercedes-Benz C 300 benzine, AMG, Automt, 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:05 ,

Volkswagen Golf VI Highline , 2009 , Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:05 ,

Volkswagen Golf V 2007 1.6Benzin gaz BiFuel

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:04 ,

VW Passat 2.0 nafte 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:04 ,

✔SUPER OKAZION✔ BMW 750L X-DRIVE 2011 SUPER FULL OPSION

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 ,

✔OKAZION✔ C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE)

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:04 ,

Volkswagen Polo Benzin+Gaz 2010 BiFuel 100%Gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:04 ,

Seat Altea 2.0 TDI, Automat, Klima, 2006

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 Dyqani ,

FIAT BRAVO,1.9 NAFTE,2008,MANUAL,3800 EURO

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:04 ,

✔OKAZION✔ C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE)

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 ,

C 300 4matic 2011 GAZ+BENZIN FULL OPSION (SUPER GJENDJE)

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:03 ,

Ford Ka 1.2 benzine, 2010, manual, klima 96000km

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:02 ,

BMW 320 2.0NAFT 2013 AUTOMAT FULL OPSION

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:02 ,

Toyota Yaris Automatike+liber sherbimesh

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:02 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 ,

Toyota corolla 2007 benzin

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:02 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 ,

Audi A3-2012+ liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:02 ,

C 300 4matic 2011 GAZ+BENZIN FULL OPSION (SUPER GJENDJE)

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:01 ,

✔OKAZION✔ C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE)

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:01 ,

✔SUPER OKAZION✔ BMW 750L X-DRIVE 2011 SUPER FULL OPSION

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 ,

VW GOLF 7 FACELIFT BLUEMOTION 1.6 TDI DSG AUTOMATIK PA DOGAN

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:00 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:00 ,

AUDI RS3 Sportback 2.5 TFSI QUATTRO S-tronic 340 PS PA DOGAN

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 ,

BMW 320 2.0NAFT 2013 AUTOMAT FULL OPSION

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:00 ,

Chevrolet Captiva 4x4 2.0 nafte 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:00 ,

AUDI A3 2.0 TDI S-tronic AUTOMATIK PA DOGANE

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 ,

MERCEDES-BENZ C230 KOMPRESSOR , SPORT EDITION

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:58 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 230 Kompressor Benzine Gas BRC

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 Dyqani ,

Mercedes-Benz A 180 CDI Automatik

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:58 Dyqani ,

VW Caddy 1.6 TDI Life

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 Dyqani ,

Toyota Yaris 1.4 nafte kambio automatike

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:57
Linku:
,

Audi A8 L - Quattro - 3.0

36 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 Dyqani ,

Honda FRV nafte 6 vende manuale 6 marshe 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:56 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Opel corsa 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:56 ,

Porsche 944 benzin 1982

29 900 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 ,

❌OKAZION C200 KOMPRESOR FACELIFT BENZIN + GAZ ����❌

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:55 Dyqani ,

Skoda Nafte 1.4 me dogane ardhur nga Zvicra 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:55 Dyqani ,

Hyundai SantaFe 2.2 CRDI Automatike

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:54 ,

Vw polo 1.6 TDI 2011 // Privat //super gjendjee okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:53 ,

Toyota corolla verso 2006 mundsi nderrimi

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:52 ,

Audi a6

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 ,

Toyota Yaris 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj liber | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Liberty në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • liberty në kategorinë All Category
  • liberty në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • liberty në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Liberty në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Liberty në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Liberty në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Liberty në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Liberty në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Liberty në kategorinë Skuter

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione