Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

lexus | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Lexus , 92
Audi , 36
BMW , 12
Toyota , 11
Fiat , 3
Ford , 3
Citroën , 1
Lancia , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Porsche , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe lexus,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj lexus Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Gush 17:23 ,

Toyota land cruiser per pjese kembimi

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Gush 17:23 ,

Toyota land cruiser hdj 80 per pjese kembimi

Viti: 1997
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Gush 17:23 ,

Toyota Rav 4 Hibrid per pjese kembimi

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Gush 13:37 ,

Toyota land cruiser 90

5 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gush 13:37 ,

Toyota hilux per pjese kembimi

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Gush 13:37 ,

Toyota land cruiser 150 per pjese kembimi

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Gush 13:37 ,

Toyota land cruiser 200 per pjese kembimi

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Gush 07:49 ,

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Gush 11:42 ,

Lexus Rx 330 per pjese kembim

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Gush 11:42 ,

Toyota land cruiser 100 per pjese kembimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Gush 11:38 ,

Toyota land cruiser hj 61 per pjese kembimi

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Gush 19:05 ,

Lancia Kappa

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 19:28 ,

Lexus RX450h Hybride 2014 full option

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 14:18 ,

Shitet Peugoet 308!

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Korr 11:25 ,

!Lexus RX350 !

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 23:19 ,

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 12:29 ,

LEXUS RX350 BENZINE-GAZ

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Qer 22:57 ,

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 14:19 ,

Blej Karrotrec makina poshte tregut max 50% KESH

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 14:16 ,

Blej makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 14:13 ,

Blej makina poshte tregut max 50% KESH

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 00:01 ,

Blej Karrotrec makina poshte tregut max 50% KESH

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 23:58 ,

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut max 50% KESH

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Qer 23:58 ,

Blej makina poshte tregut MAX 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Qer 21:18 ,

Shitet lexus Is220 full option

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 14:00 ,

My Used lx 570 for sell

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 00:33 ,

Blej Karrotrec Makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 00:30 ,

Blej Karrotrec Makina poshte tregut max 50% KESH

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 00:27 ,

Blej Karrotrec makina poshte tregut max 50% KESH

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 22:12 ,

Blej Karrotrec Makina poshte tregut max 50% KESH

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 21:59 ,

Toyota land cruiser 200 per pjese kembimi

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Maj 11:50 ,

Blej makina poshte tregut Max 50% KESH

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 16:57 ,

Blej makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 16:54 ,

Blej Karrotrec Kamjon gjith llojet e makinave 50% KESH

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 16:51 ,

Blej MAKINA poshte tregut max 50% KESH

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 14:15 ,

Toyota Lexus 1999

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Maj 01:04 ,

Blej Karrotrec Kamjon 50% cmim Posht tregut KESH ��

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 15:46 ,

Lexus is200 benzin-gaz

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 09:56 ,

Ankandi i drejtperdrejte i dates 16.04.2022

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Mar 09:05 ,

Blej MAKINA MAX50% KESH posht tregut

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 09:49 ,

Shitet Lexus ES 350

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Mar 09:26 ,

Lexus LS600 hybrid NDERROHET

19 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Mar 02:33 ,

Blej Makina poshte tregut MAX 50% KESH

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Mar 19:20 ,

LEXUS 2.9 BENZINE+GAS ..4X4 AUTOMAT VITI 03

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 09:22 Dyqani ,

Lexus LX 570 2008 super gjendje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:22 Dyqani ,

Lexus LX570 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Shk 22:23 ,

Okazion Lexus IS220 2007

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 03:34 ,

Blej Makina poshte tregut max 60% KESH

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Jan 04:37 ,

Bmw 520 Viti 2012 2.0 Nafte Automat Per pjes kembimi 7500€

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj lexus | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione