Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kontenier - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 1
Kia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kontenier,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kontenier Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Tet 10:12 Makina , Tiranë

Shitet kia sportage

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 08:59 Makina , Tiranë

Kerkoj te blej sprinter

03 Qer 12:05 Makina , Tiranë

Kerkoj sprinter

28 Pri 08:48 Makina , Durrës

Transport makinash nga Korea

1 500 EUR

07 Dhj 17:45 Makina , Berat

Mercedes-Benz

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Mar 17:17 Makina , Tiranë

Kontenier Sistem Kondicionimi Ngrohje

990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:14 Makina , Tiranë

Mercedez Benz 709

450 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Shk 13:25 Makina , Tiranë

Mercedez Benz 709

450 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
13 Jan 23:58 Makina , Tiranë

OKAZION PROMO Mercedes-Benz C-class w203 v6

1 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 15:41 Makina , Elbasan

Sprinter Maxxi 2.2cdi

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 20:47 Makina , Korçë

Okazion. Kontenier kamioni Atego

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 12:38 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES-BENZ GL 350 BLUETEC 2016

53 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kontenier | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kontenier në kategorinë Fitnes/Ushtrime
  • Kontenier në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML-Class
  • kontenier në kategorinë Makina | Opel | Antara
  • kontenier në kategorinë Të tjera
  • kontenier në kategorinë Zejtarë/Artizanate
  • Kontenier në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • kontenier në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • KONTENIER në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • kontenier në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • Kontenier në kategorinë Elektronika

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione