Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamera | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 2242
Audi , 1046
BMW , 1000
Land Rover , 328
Toyota , 318
Nissan , 217
Volvo , 197
Ford , 140
Hyundai , 106
Porsche , 64
Opel , 48
Peugeot , 48
Jeep , 43
Chevrolet , 40
Jaguar , 39
Citroën , 36
Kia , 31
Mazda , 28
Škoda , 26
Fiat , 24
Renault , 24
Mitsubishi , 18
Cadillac , 16
Honda , 15
Chrysler , 13
Rover , 13
Seat , 12
Smart , 11
Subaru , 9
Infiniti , 7
Lexus , 7
Buick , 5
Suzuki , 5
Hummer , 5
Ssangyong , 5
Lincoln , 5
Lancia , 5
Dacia , 4
Dodge , 4
Acura , 3
Saab , 3
GMC , 3
MINI , 1
Lada , 1
BAIC , 1
Maserati , 1
Alpina , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamera,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kamera Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Nën 18:03
Linku:
Makina , Tiranë

Benz ML 350 OKAZION

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:05
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA LAND CRUISER, VITI 2010,MANUALE,4X4, MOTORR 3.0 NAFTE

22 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:25
Linku:
Makina , Kavajë

Toyota Rav4 Crossover D-cat��

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:13
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TOUREG (R-LINE) NAVI+BLINDSPOT+KAMERA FULL!!!

23 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:23
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ GLK AMG 2015

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 02:11 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:23 Makina , Fier

Super S Clas 550 Benzin L Nigt Vizon Masazh Full

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:23 Makina , Fier

Bmw X5 3.0 Diesel Panorama Version me full

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:23 Makina , Fier

Bmw x5 300 Benzin Panoram Sallon Kafe Full full

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:57 Dyqani Makina , Tiranë

JEEP GRAND CHEROKE 2015

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:57
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 750Li Fully Loaded (Individual)

110 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 00:57 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A8 Long Version 55TFSI quattro (Individual)

82 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:34 Makina , Tiranë

Audi A8L 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:31 Makina , Tiranë

AUDI A8L 4.0BiTFSI W12 LOOKFULL

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:25 Makina , Tiranë

Audi a4 quattro

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:07 Makina , Pogradec

Bmw 530 F10

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 VITI 2013 MATRIX FULL OPTIONS

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML W166 Sapo ardhur

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:46 Makina , Tiranë

Shitet E class 2015

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:46 Makina , Tiranë

MERCEDES - BENZ CL

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:46 Makina , Tiranë

Shitet Subaru Impresa WRX STI

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:44 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE VITI 2007 6.2 BENZIN

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:43 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE VITI 2007 6.2 BENZIN

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:43 Makina , Fier

Bmw X5 3.5d 2014 full option

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:31 Makina , Durrës

Shitet E Class 350 Bluetec Nafte Viti 2011

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:31 Makina , Vlorë

Porsche cayenne 3.0 Nafte 2015 Full Options

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:25 Makina , Shkodër

OKAZION Mercedes benz EClass 2014

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:19 Makina , Tiranë

BMW seria 5 528I 2011 M Performance

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 Makina , Durrës

Land Rover Discovery 4 SDV6 HSE (Mundesi nderrimi)

17 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:16 Makina , Tiranë

Tiguan automat 4x4 FULL OPTION

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:05
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA LAND CRUISER, VITI 2010,MANUALE,4X4, MOTORR 3.0 NAFTE

22 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:04 Makina , Tiranë

CHRYSLER 300C 2.7L BENZINE-GAZ-06 MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

AUDI Q5 2.0 NAFT 2015 FULL OPSION

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

Audi A6 35 TDI Mild Hybrid Full

41 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:01 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA RAV 4 - BAXHO - AUTOMAT - 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:01 Makina , Fier

Q7 Sline 3.0T SUPERCHARGED SUPER MEGA FULL SHITET+NDRROHET

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:01 Makina , Fier

ML350 AMG DIESEL BLUTEC me dogan super full panoram+NDRROHET

19 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:01 Makina , Pogradec

Mercedes Benz E350 4 matic diesel 2010

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550 -12 AMG-LINE FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

BMW 750i X-DRIVE -12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

BMW X5 PANORAMIC-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

AUDI Q7 PREMIUM -11 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GL450 -11FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GL450 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

AUDI Q7 PREMIUM -11 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

AUDI Q7 PREMIUM -12 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-08 BENZINE-GAZ FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamera | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione