Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kafe | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 249
BMW , 165
Land Rover , 38
Opel , 36
Porsche , 32
Fiat , 21
Ford , 19
Toyota , 18
Alfa Romeo , 14
Peugeot , 11
Renault , 11
Jeep , 10
Lancia , 9
Nissan , 8
Kia , 7
Citroën , 7
Smart , 7
Škoda , 6
Volvo , 6
Jaguar , 5
MINI , 4
Hummer , 4
Cadillac , 4
Hyundai , 4
Subaru , 4
Seat , 3
Dodge , 3
Maserati , 2
Ssangyong , 2
Lincoln , 2
Honda , 2
Chrysler , 1
Acura , 1
Rover , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kafe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kafe Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Sht 17:13
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ GLK AMG 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 02:26 Makina , Shkodër

S320 Nafte Automatike 2008 Full Extra Nuk Ka Taks Luksi

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:22 Makina , Peqin

Audi A8L 4.2 Nafte 2011 Automatike Full Options

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:22 Makina , Tiranë

Bmw 535i GT 2011 Benzine TwinTurbo "Nuk Ka Taks Luksi"

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:41 Makina , Tiranë

BMW X5 PANORAMIC-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:38 Makina , Tiranë

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:28 Makina , Tiranë

RANGE ROVER LOOK AUTOBIOGRAPHY MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 Makina , Tiranë

AUDI Q7 PREMIUM -12 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:23 Makina , Tiranë

AUDI Q7 PREMIUM -11 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:04 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML63 BENZINE- 09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:04 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML63 BENZINE 2010 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:58 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ G400 2002 DHE LOOK 2017FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-08 BENZINE-GAZ FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 Makina , Tiranë

HUMMER H2- PICKUP -10 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:56 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA RAV 4 - AUTOMAT - 85.000 KM - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:49 Makina , Durrës

SHITET PORSCHE CAYENNE GTS

34 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:49 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ S CLASS 350 D 2022

145 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:43 Makina , Gramsh

SHITET ose NDËRROHET ME MAKINE ME TE VOGEL

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 Makina , Gramsh

Lancia Musa,gjendje perfekte✅️

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:31 Makina , Fier

TOYOTA RAV4,MANUAL,VITI 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:31 Makina , Tiranë

E CLASS-280 ,AUTOMAT,2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:25 Makina , Tiranë

Jeep Grande Cherokee Summit, 3.0 Diezel, 2015

22 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:38 Makina , Tiranë

BMW X5 2009 ( Super Okazion )

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

Disqe bmw 20 M

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

BMW 750i FULL

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:32 Makina , Tiranë

Mbrojtese stopi hummer h2

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:52 Dyqani Makina , Durrës

Glk 250

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:43 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d Xdrive Sport M Package 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

31 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:42 Makina , Tiranë

Super Okazion VW Touareg

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:37 Makina , Durrës

Mercedes-Benz GLK250 BlueTEC 4MATIC

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:29 Dyqani Makina , Elbasan

Jeep Grand Cherokee 3.6 benzin+gaz

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 Makina , Kukës

Okazion

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:20 Makina , Elbasan

�� Audi A6 ��

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:04 Makina , Durrës

Audi A4 3.0 Quattro Benzin/Gaz

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:52 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION FULL

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:52 Dyqani Makina , Tiranë

PASSAT 2.0 TURBO BENZIN PANORAMIKE

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:58 Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara Okazio

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:28 Makina , Fier

Maserati Ghibli

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:27 Makina , Gramsh

VOLVO XC-90,NE SUPER GJENDJE✅️

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:41 Makina , Fier

Shitet Vaj Agip Silblum i pa perdorur ne fuci i pa hapur

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:39 Makina , Fier

Shiten Rrota Italiane

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:38 Makina , Fier

Shitet Truall+Ndertes Fabrika Prodhimit Tubove+profileve

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:37 Makina , Lushnjë

Aksesor metalik per sera

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet BMW X5 35d xDrive (F15) M package origjinal fabrike

43 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:29 Dyqani Makina , Tiranë

BMW M6 OKAZION

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:18 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350d

46 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:13 Makina , Lezhë

Shitet c class AUTOMAT

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:41 Makina , Tiranë

SHITET BMW X1

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kafe | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione