jaguar xtype | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Jaguar , 19
Dje 16:32 ,

Jaguar Xtype 2.0 Nafte Manual Okazionn 1900 Euro

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 11:55 ,

Jaguar XTYPE 2.0D dhjetor 2003

3 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 20:24 ,

shitet jaguari

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 17:36 ,

Jaguar xtype 2.5 benzin gas

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 15:24 ,

Jaguar x type

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 15:46 ,

OKAZION

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 19:48 ,

Jaguar XTYPE 3400 Euro

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Jan 23:42 ,

Jaguar xType .

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 22:53 ,

⚠️⚠️Okazion Shitet Ose Nderrohet JaguarXtype 2.5

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 18:29 ,

Jaguar Xtype 3.0

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 19:52 ,

Shitet jaguar xtype 3.0

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 13:00 ,

Shitet jaguar xtype

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Korr 21:31 ,

OKAZIONNN Jaguar Xtype 3.0 benzin+gaz

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 20:32 ,

Okazion Jaguar X-TYPE benzin-gaz

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Maj 07:57 ,

Jaguar X-Type

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 21:39 ,

Jaguar X-Type Benzin + Gaz

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 12:16 ,

Jaguar X-Type

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Dhj 10:28 ,

Jaguar XType

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 23:27 ,

Okazion Jaguar X-Type SPORT!

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim