Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

honda jazz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Honda , 146
Ford , 6
Audi , 5
Opel , 2
Seat , 2
Aixam , 1
BMW , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe honda jazz,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj honda jazz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Sht 22:25 ,

Honda jazz

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Sht 17:54 ,

Shitet ose nderrohet

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Sht 00:15 ,

Honda Jazz automat 1.3 gaz-benzin

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 07:25 ,

SHITET

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 15:37 ,

Honda Jazz

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Gush 13:13 ,

Honda jazz i vitit 05 look i 2008 nesuper gjendje benzin gaz

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 14:05 ,

**SHITET** Honda Jazz 1.3 Benzin 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gush 20:38 ,

Shitet Seat Ibiza 2009 1.4 benzin gaz. SUPERGJENDJE

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Gush 15:01 ,

Honda Jazz! Benzine/gaz,motorri 1.4

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Gush 19:08 ,

Okazion! Honda Jazz 1.2 benzine / gaz letra per 1 vit 1800 €

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
31 Korr 09:11 Dyqani ,

Honda Jazz

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 18:32 ,

honda jazz

1 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Korr 18:17 ,

Seat Ibiza 1.4 benzin/gaz. Super gjendje. 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 23:25 ,

Honda Jazz 1.4i Benzin-Gaz Automat 2003

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 18:57 ,

Shitet benzin gaz

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 23:24 ,

Okazion ��������Honda Jazz 1.4 Benzine/Gaz 2005��������

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Pri 11:14 Dyqani ,

HONDA JAZZ 2007 1.3 BENZINE

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 13:28 ,

Shitet Honda Jazz Benzin/Gas

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 13:23 ,

Honda Jazz Benzin/Gaz Automat

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 20:22 ,

Shitet honda jazz benzin gaz automat

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Pri 08:29 ,

Shitet Honda

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 10:27 ,

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 21:10 ,

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN-GAS BRC.VITI 2008.CMIMI 3200€

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 15:29 ,

honda jazz

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 19:05 ,

Honda Jazz

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 08:48 ,

Honda jazz ���� OKAZION ����

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 20:34 ,

������Okazion ������

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 20:39 ,

Honda Jazz

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 18:13 ,

Honda jazz automat

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Dhj 14:53 ,

HONDA JAZZ BENZIN 1.4-GAS VITI 2007 SUPER GJENDJE.CMIMI 3600

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 17:54 ,

Shitet honda jazz automat.

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Dhj 11:59 ,

Super Okazion - Audi A6

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 10:05 ,

Honda jazz sapo ardhur

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Nën 14:13 Dyqani ,

U SHIT Honda Jazz 1.4 benzin-gas viti 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 14:41 ,

Honda Jazz

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 16:30 ,

Shitet Honda

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 12:24 ,

Honda jazz automat ������������

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 12:30 ,

Honda jazz super gjendje 2007 benzin-gas 1.4

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 10:53 ,

Honda Jazz benzin

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 12:59 ,

Kerkoj kamio automat per honda JAZZ viti 2004-2005

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 10:13 ,

Honda Jazz viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 09:49 ,

Shitet Honda Jazz 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 10:57 ,

HHonda jazz 1.4 ������������

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 21:51 ,

Shitet Honda Jazz viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 21:41 ,

Honda Jazz

2 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Jan 18:06 ,

Honda Jazz Ofertttt

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 18:36 ,

Shitet honda jazz 1.2 benzin gas

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 13:25 ,

Shitet honda jazz benzine gas

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 20:39 ,

Shitet

3 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj honda jazz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione