Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gt alfa | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Alfa Romeo , 89
BMW , 4
Kia , 1
Škoda , 1
Lancia , 1
Audi , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gt alfa,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj gt alfa Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:03 Makina , Fier

C class w204 automat

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:34 Makina , Fier

KIA K7 2015 3.0 vetem gaz pa taks lluksi

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Nën 15:31 Makina , Kukës

Alfa Romeo GT 1.9 Diesel

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 15:36 Makina , Kukës

GOMA VERE 275 45 21

550 EUR

08 Nën 15:36 Makina , Kukës

BMW 745i 4.4 V8

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 00:22 Makina , Tiranë

Makina me qera nga 19€/dita✅

19 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Gjendje: I ri
17 Tet 00:20 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar mga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Sht 22:14 Makina , Tiranë

Alfa romeo GT

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Gush 16:29 Makina , Durrës

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 19:05 Makina , Korçë

Lancia Kappa

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 20:57 Makina , Lushnjë

Alfa romeo gt 1.9 jtd

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 15:13 Makina , Tiranë

Motorr benzine 2.0 jts

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 02:24 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 4Matic (118.000 Km)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 15:28 Makina , Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 14:03 Makina , Tiranë

Alfa rome GT 1.9 jtd

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 18:23 Makina , Pogradec

Alfa Romeo GT 2004 1.9 nafte

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 10:19 Makina , Shkodër

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 18:18 Makina , Tiranë

Okazjon

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 08:33 Makina , Tiranë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 23:01 Makina , Pogradec

Alfa Romeo GT 1.9nafte manuale sallon lekure

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 08:34 Makina , Durrës

Alfa Romeo GT 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Tet 14:16 Makina , Shkodër

Alfa GT ne gjendje perfekte

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 09:07 Makina , Shkodër

Kerkoj alfa romeo Pa letra ne gjedje pune

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 23:56 Makina , Tiranë

Alfa romeo GT

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Korr 12:06 Makina , Pogradec

Alfa Romeo GT okazion!

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:52 Makina , Pogradec

Okazion! Alfa romeo GT

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 18:37 Makina , Fier

Alfa Romeo Gt

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 16:33 Makina , Kucovë

alfa romeo gt

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 20:28 Makina , Durrës

Golf 6 2.0 3P Highline

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 12:07 Makina , Malësi e Madhe

Alfa Romeo

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Nën 16:13 Makina , Tiranë

Alfa Romeo GT 1.9 JTD 16V

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 08:44 Makina , Tiranë

Alfa Romeo GT per pjese kembimi

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Korr 19:21 Makina , Tiranë

Shitet GT 1.9 nafte//Nderrohet me makine 4 porta

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 23:55 Makina , Korçë

Alfa romeo gt

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 14:51 Makina , Tiranë

Alfa Romeo GT ''Disegno Bertone''

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 09:35 Makina , Tiranë

Alfa romeo 147 gt full naft 1.9 viti 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 18:56 Makina , Fier

ALFA GT - SHITET

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 07:52 Makina , Durrës

Alfa 937 GT 1.9 Nafte Viti 2006

350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Tet 13:37 Makina , Lushnjë

Makinë Alfa Romeo GT

2 160 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 18:36 Makina , Lushnjë

Alfa Romeo

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 17:19 Makina , Pogradec

Alfa romeo

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 10:20 Makina , Tiranë

Shes

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 14:17 Makina , Tiranë

Okazion.Shitet alfa Romeo GT

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Mar 19:36 Makina , Tiranë

Alfa Romeo GT

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 11:09 Makina , Kukës

BMW GT 530DxDrive pa dogane(nga zvicrra) 2010

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 15:44 Makina , Durrës

Alfa Gt

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 16:05 Makina , Elbasan

U shitt

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 18:41 Makina , Tiranë

Alfa Romeo Gt 1.9 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gt alfa | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione