Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

goma te reja - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 19258
VW Volkswagen , 9126
Audi , 4667
Ford , 4224
BMW , 3308
Opel , 2212
Toyota , 1928
Fiat , 1629
Renault , 963
Land Rover , 888
Peugeot , 780
Smart , 733
Nissan , 664
Volvo , 561
Citroën , 541
Mitsubishi , 468
Hyundai , 424
Seat , 407
Porsche , 271
Alfa Romeo , 255
Škoda , 249
Jeep , 208
Lancia , 204
MINI , 174
Chevrolet , 161
Suzuki , 150
Kia , 143
Mazda , 129
Jaguar , 120
Honda , 114
Chrysler , 73
Ssangyong , 65
Rover , 47
Dodge , 43
Acura , 39
Daewoo , 38
Aixam , 34
Daihatsu , 32
Saab , 28
Subaru , 28
Hummer , 18
Cadillac , 18
Isuzu , 14
Dacia , 14
Lincoln , 13
GMC , 11
MG , 8
Infiniti , 8
Maserati , 7
Tata , 6
Lexus , 5
Buick , 4
Piaggio , 4
BAIC , 3
Artega , 3
Pontiac , 3
Bentley , 3
Ferrari , 3
TVR , 2
Alpina , 2
Yugo , 2
KTM , 2
Lada , 1
Lotus , 1
Zastava , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Bugatti , 1
Landwind , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe goma te reja,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj goma te reja Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:15
Linku:
Makina , Fier

‼️AUDI Q5 3.0TDI FULL ‼️PANORAMIC

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 11:45
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 ne gjendje perfekte

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:24
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X6 nafte vit prodhimi 2018

41 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Qer 13:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec -11

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 14:51
Linku:
Makina , Tiranë

S Class Lungo Super Gjendje

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 00:01 Makina , Pogradec

CLK 220 CDI 2007 AMG

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 220 EVO CDI MANUAL 05 SAPO ARDHUR NGA GJERMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:57 Makina , Pogradec

Peugot 308 1.6 Benzine Viti 2010

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:55 Makina , Elbasan

Golf V 1.4 Benzine Euro4

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:55 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:55 Makina , Tiranë

Toyota 4 Runner 4.0 benzine off road

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 Makina , Shkodër

Bmw Seria 5 E60 2009 3.0d

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:49 Makina , Shkodër

Ml 270 look AMG

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:49 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C KLASS

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:49 Makina , Elbasan

Volkswagen Golf 7 TDI

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

HYUNDAI i 30

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:49 Makina , Elbasan

Audi A4

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:49 Makina , Elbasan

Audi A8 L

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:48 Makina , Kukës

Shitet Ford Focus TDCi

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:48 Makina , Elbasan

Audi A8 L

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:48 Makina , Pogradec

VW AMAROK 200D 2012 4x4 manual PERFEKT

13 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

Shitet Audi A5 Kabriolet quattro

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:48 Dyqani Makina , Kavajë

Ford fusion automat 1.4 nafte 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:48 Makina , Vlorë

Okazion Porsche Cayenne

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:48 Makina , Durrës

ford c.max 1.6 naft viti 2008

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:48 Dyqani Makina , Durrës

����Audi A3 2.0 TDI Automat DSG Zvicra ����

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Durrës

golf 5 viti 2006 manual

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:48 Makina , Durrës

ford fiesta 1.4 naft viti 2011 manual

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

Mercedez - Benz E350 Nafte 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2010 ���� Gjermania ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

BMW 528i LOOK M-TECH

135 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

BMW X5 XDrive 4.0i M-PAKET PANORAM 360*LASER LED INDIVIDUAL

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2013 - GJENDJE PERFEKTE!

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:48 Makina , Korçë

���� Volkswagen Golf V Plus DSG ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

❌OKAZION 14.700€❌ Audi Q5 Premium

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:48 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine Ndrrohet

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

✅OKAZION✅ Mercedes Benz C220 CDI Look AMG Viti 2011 Diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! GOLF 7 AUTOMAT 2.0 NAFTE 2014

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:48 Makina , Durrës

Volvo Xc-60 R-Design

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Durrës

Benz C class C300 4Matic 2012

10 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Durrës

Audi Q5

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:48 Makina , Durrës

Audi A3 Sportback

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Durrës

Mercedes C 220 CDI

19 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

Volvo S60 , 120.000km ,,, FULL !!!

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Durrës

Okazion!! Audi Q5 2.0TFSI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:48 Makina , Durrës

OKAZION!! EVO 2008 Avandgard

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:48 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR FACELIFT 2005 ������

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Lushnjë

AUDI A3 ,1.9 NAFTE ,VITI 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:48 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C klas , 200 CDI, viti 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

VW Jetta 2014 1.6 nafte automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

BMW X5 Lok M viti 2015 naft 3.0 Full 35000 mij euro

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:48 Makina , Durrës

MERCEDES ML250 VITI 2015

16 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Durrës

OKAZION RANGE ROVER SPORT 2015 NAFTE 3.0

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

Audi A6 2009 naft 2.7 okazion okazion 7600 euro

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj goma te reja | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione