Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

goma per foristrada | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Hyundai , 2
Acura , 1
Audi , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe goma per foristrada,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj goma per foristrada Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Nën 13:50 Makina , Tiranë

Mitsubishi Pajero Sport Off-Road

14 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 09:00 Makina , Sarandë

Goma

15 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 17:39 Makina , Korçë

hekura inoksi per foristrada dhe disqe

600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 03:16 Makina , Elbasan

Mitsubishi Did me motore 2.8 turbo te thjesht

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Tet 12:01 Makina , Tiranë

Micobish pajero

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 23:03 Makina , Lushnjë

Sangyong kyron

5 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 16:34 Makina , Tiranë

Hyndai Galloper benzine 2001

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 13:49 Makina , Berat

Land Rover

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 18:58 Makina , Vlorë

Jeep Wrangler 4+4

13 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 10:49 Makina , Tiranë

Shitet kia sportage 4x4 1.9 nafte me kondicioner

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Dhj 18:04 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Tet 11:00 Makina , Lezhë

Hyundai Galloper

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 01:34 Makina , Tiranë

Goma 255 / 50 / R19

100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 10:54 Makina , Tiranë

Audi A4 tdi -01

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj goma per foristrada | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione