Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf plus - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 2733
Audi , 103
BMW , 30
Ford , 16
Land Rover , 13
Nissan , 7
Opel , 7
Porsche , 7
Renault , 6
Fiat , 5
Volvo , 4
Toyota , 3
Škoda , 3
Hyundai , 3
Citroën , 3
Smart , 3
Cadillac , 2
Acura , 2
Alpina , 2
Peugeot , 2
Mazda , 1
Chrysler , 1
Wartburg , 1
Buick , 1
Seat , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf plus,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf plus Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:37
Linku:
Makina , Tiranë

❗️Okazion 11.900€ ❗️ MERCEDES BENZ E350 Benzine Be

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:39
Linku:
Makina , Elbasan

Audi A7 3.0 TDI Full Options Mundesi Nderrimi

16 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 13:03 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

12 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 Makina , Tiranë

PORCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ VITI 2005

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:44 Dyqani Makina , Durrës

SHITET GOLF VI PLUS - I ARDHUR NGA GJERMANIA

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 Makina , Elbasan

Golf 6 plus 1.4 tsi

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 Plus 1.9 Nafte Viti 2005 me dogane te paguar

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

PORCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ VITI 2005

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR FACELIFT 2005 ������

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Makina , Lushnjë

VW GOLF 5 PLUS, 1.6 BENZINE + GAS, VITI 2008

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 Makina , Tiranë

golf plus

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 VITI 2016 NAFTE 3.0 FULL OPTIONS

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:37
Linku:
Makina , Tiranë

❗️Okazion 11.900€ ❗️ MERCEDES BENZ E350 Benzine Be

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27 Makina , Durrës

E Class 220 CDI

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 Makina , Durrës

golf 5 plus 1.9 naft viti 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Fier

Volkswagen Golf plus viti 2011 1.4 tsi 122 cv Highline

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:02 Makina , Durrës

Shitet Golf Plus Nafte

5 500 EUR

Sot 10:58 Makina , Tiranë

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI VITI 2008 MANUAL

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

GOLF PLUS 1.9 NAFT AUTOMATIKE 212.000 KM

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 Makina , Durrës

Okazion C300 look 63 AMG 4Matic 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:43 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 PLUS STYLE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:39 Makina , Tiranë

Golf 6 Plus 1.6 Nafte Automat������

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:55 Makina , Durrës

Super Okazion

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 PLUS - 1.9 TDI - GOAL - VITI 2006 MANUAL SUPER

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:22 Makina , Tiranë

VW Golf plus 1.9 naft vit 2008 kamje automat 247689 kilometr

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 Makina , Korçë

Mercedes-Benz s-class 2008 okazion

7 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:18 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG ⛽️ Gas& Benzine

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:18 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:15 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 AMG 2012

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:15 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:15 Makina , Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Makina , Tiranë

Golf plus automat 1.9

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Makina , Fier

Shitet E 350 CDI 4 matic

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 Makina , Korçë

Golf Sportsvan viti 2018 automatic 1.5 Benzin

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:38 Makina , Tiranë

Golf plus benzingaz

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:38 Makina , Tiranë

Golf plus automat

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:39 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:39
Linku:
Makina , Elbasan

Audi A7 3.0 TDI Full Options Mundesi Nderrimi

16 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:41 Makina , Tiranë

Golf 5 plus 1.9 Manual 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:37 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf Plus 1.9 TDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:10 Makina , Tiranë

Q3 premium plus

36 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:52 Makina , Durrës

VW Golf Plus

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:55 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen GOLF PLUS 2.0 NAFTE Viti 201 AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:11 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2013 - GJENDJE PERFEKTE!

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:20 Makina , Elbasan

Golf V+

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:41 Makina , Tiranë

Golf 5 plus

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:40 Makina , Tiranë

SHITET VW GOLF PLUS 1.9 TDI 2006 MANUAL ��������

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:20 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E200 2.2 2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:45 Makina , Durrës

Shitet Golf Plus 1.9 viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:42 Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF PLUS

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf plus | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione