golf gti | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 1192
Audi , 15
BMW , 15
Ford , 5
Peugeot , 5
Fiat , 4
Nissan , 4
Toyota , 4
Mazda , 2
Opel , 2
Škoda , 2
Volvo , 2
Citroën , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Smart , 1
TVR , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf gti , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf gti Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:02 ,

VW Golf 6 GTI

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:59 ,

Okazion Peugeot Benzin+Gas super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:56 ,

VW Golf 2.0 TDI •Look R32•

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 ,

OKAZION MERCEDES BENZ E350 CDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 ,

VW Golf 6

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:33 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 ,

automat 2008 b class

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:32 ,

Okazion Automat

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 ,

Okazion

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:12 ,

Okazion mundesi nderrim

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 ,

Smart fortwo -07 Automat Panoramic Kondicjoner zvicre����

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:56 ,

GOLF 5 GTI 2.0 BENZINE AUTOMAT 200CV

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:53 ,

OKAZION GOLF 5 1.9TDi LOOK GTI SUPERGJENDJE

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:47 ,

��������C klass 220 Automatik ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 ,

Opel Zafira AUTOMAT 1.9 nafte ��������

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

Golf 5 look gti 1.6 benzin gas

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:31 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D-4D LINEA LUNA SUPER GJENDJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:22 ,

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:22 ,

Passat 2.0 TDI 2013 Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:14 ,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:14 ,

Okazion VW Touareg R-Line Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:10 ,

Golf 5

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:08 ,

Bmw x5 Okazionn

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:07 ,

VW GOLF GTI-240HP AUTOMAT FULL

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:04 ,

U SHIT...FLM

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:01 Dyqani ,

Ne shitje Golf 5 GTI original

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:01 ,

Passat Automatik 2.0 Nafte ��������

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:00 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMATIKE SUPER NDERROHET

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMAT SUPER Nderrohet

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:58 ,

Nissan Micra 1.2 Benzine 2006 Automatike Super

2 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:58 ,

��BMW E90 1.8 BENZINE+GAZ 2007 Nderrohet��

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:49 ,

VW GOLF GTI 2011

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 ,

Golf 5 AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:41 ,

Golf 5 AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:17 ,

GOLF 7 GTI V.2015 SUPER FULL 2.0 BENZIN.. OKAZION

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:17 ,

Volkswagen Golf 5 2.0 TDI Automat 2006

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 ,

Mercedes benz clk 200 kompressor 192 Hp gaz benzin

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:52 ,

Mercedes Benz E 270 Cdi ***OKAZION***

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:50 ,

Mercedes Benz CLK 200 kompressor 192 HP benzin/gaz

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:31 ,

GOLF 5 GTI 2.0benzin 2006 150.000KM (SUPER GJENDJE) ����

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:29 ,

GOLF 5 GTI 2.0benzin 2006 150.000KM (SUPER GJENDJE) ����

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:47 ,

SHITET VW TOURAN 2.0 nafte AUTOMAT VITI 2006 kamjo DSG

3 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:46 ,

SHITET VW CADDY 1.9 NAFTE VITI 2008 ARDHUR NGA ZVICRA ME DOG

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:42 ,

VW Golf 5 Shitet ose Nderrohet

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:52 ,

Shitet Vw Golf 4 1.4 GAZ+BENZINE Viti 2000

2 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:44 ,

Shitet Ose Ndrohet Me makin tjetër benzin/Gas

2 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:30 ,

Golf 5 viti 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:21 ,

OKAZION MERCEDES BENZ S550 GAZ+BENZINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf gti | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione