golf V ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

VW Volkswagen , 1160
Audi , 34
BMW , 30
Ford , 14
Opel , 8
Honda , 6
Fiat , 5
Toyota , 3
Chrysler , 3
Seat , 3
Hyundai , 3
Saab , 3
Smart , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Kia , 2
Renault , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
Porsche , 2
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Citroën , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
GMC , 1
Chevrolet , 1

Gjej njoftime për golf V në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen golf V në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej golf V ne shitje me ofertat me te mira.Dje 20:30
Linku:
,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:30
Linku:
,

Vw GOLF 5 automat 1.6 benzine i thjeshte ����

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:40 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:32 ,

Volkswagen Pasat automat 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:32 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:32 ,

Audi a7 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:32 ,

Mercedez Benz c klas 220 perfekte 2009 automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:32 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:32 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:32 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:31 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:33 ,

VW GOLF V 2.0 tdi 2005 AUTOMATIK

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:05 ,

VW GOLF PLUS 1.9

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:04 ,

Golf 5 1.9 Automat Full Option

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:55 Dyqani ,

❌Audi Q7❌

24 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:49 Dyqani ,

❌❌ C klas 250 benzin 2010❌❌

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:49 Dyqani ,

C 250 v6 amg package fuulll baxha 4 matic 4x4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 ,

Okazion

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 ,

Okazion

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Dyqani ,

E 2.2 Nafte 2015 Fuull Led sapoardhur

16 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:43 ,

Volkswagen Golf 5 - Okazion !

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:18 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:18 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:17 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:17 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:16 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:11 ,

Hyundai Santa Fe 4WD 2014 Full Options

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:11 ,

Golf V 1.9 TDI 3200 €

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:11 ,

Okazion Hyundai Santa Fe 2014 4WD

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:47 ,

Golf V

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:31 ,

Shitet Golf 5 V 2007 1.9 Nafte nga Gjermania

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:14 ,

��VW GOLF V 1.9 NAFTE ~ 2007 ~KAMBIO MANUALE��

4 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:14 ,

��VW GOLF VI PLUS 2.0 NAFTE ~ 2011 ~ KAMBIO AUTOMATIKE ��

7 190 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:14 ,

��VW GOLF PLUS 1.9 NAFTE ~ 2009 ~ AUTOMATIKE ~UNITED ��

5 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:07 ,

Okazion benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:01 ,

Golf 5 2.0 Automatik Full Opsione

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 ,

Bmw E46 3.0 Benzin.Gaz !! Motorr me zinxhir !!!

2 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 ,

Citroen Berlingo 1.4 16v Benzin gaz ( leje)

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:56 ,

Fiat Bravo 2010 EURO5 1.6 NAFT

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:40 ,

GOLF 5///BENZINE 1.4///VITI 2004///MANUAL

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:11 ,

Golf 5 1.9 manual 5+R

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30
Linku:
,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:30
Linku:
,

Vw GOLF 5 automat 1.6 benzine i thjeshte ����

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 ,

Golf V , 2006, 1.9 , euro 4 .

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:28 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:25 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 ,

MERCEDES C300 Benzin / GAZ

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 ,

vw Volkswagen Golf Plus 1.9-Naft-(AUTOMAT)-V-05-06

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:12 ,

Volkswagen Golf V. 1.6 Benzin/Gaz.

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:12 ,

Volkswagen Golf V. 1.9 Diesel.

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Jeni duke kërkuar për golf V në shitje? Shiko njoftimet për Golf 6 nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Golf 6 në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit golf V në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për golf V në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej golf V në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për golf V, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej golf V që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej golf V ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per golf V ne Shitje


Keni golf V që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit golf V shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione