Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf IV kambio | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 1
Kia , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf IV kambio,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf IV kambio Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:12 Makina , Tiranë

Okazion Ford Kuga 2.0 okazion

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 16:18 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 19:23 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 4 AUTOMAT

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 19:45 Makina , Durrës

Shitet Golf IV 1.6 bilfuel 2012 (benzin-gaz)

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 14:03 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 12:37 Makina , Tiranë

SHITET GOLF IV | Viti 2001 | 1.9 Nafte | AUTOMATIKE

2 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 20:28 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 04:53 Makina , Tiranë

Kia Sportage 1.7 Crdi

11 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Nën 18:30 Makina , Elbasan

Shitet Golf IV

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 11:46 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 10:54 Makina , Durrës

GOLF IV

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 21:12 Makina , Lushnjë

Golf IV

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 15:44 Makina , Tiranë

Golf IV

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 09:55 Makina , Tiranë

Shitet golf IV TDI , (Di) e kuqe 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 09:55 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 SUPER GJENDJE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 14:13 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 SUPER GJENDJE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 14:05 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 SUPER GJENDJE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 23:46 Makina , Tiranë

Golf 4 T(DI) e kuqe 6 marshe

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 18:17 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 SUPER GJENDJE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 09:33 Makina , Lushnjë

Shitet Golf IV 1.9TDI (DI e kuqe)

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 15:59 Makina , Tiranë

VW Golf IV

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 13:06 Makina , Elbasan

Vw mk4

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 13:51 Makina , Tiranë

shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 21:40 Makina , Tiranë

Shitet Golf IV

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 07:58 Makina , Tiranë

GOLF IV. VITI 2003. SUPER GJENDJE. 1.9 Diesel. TDI

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Jan 23:33 Makina , Elbasan

Gjendja makines 10/10

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 01:27 Makina , Tiranë

Golf IV

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 23:28 Makina , Elbasan

SUPER GJENDJE ✅��✅

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 10:46 Makina , Tiranë

VW CADDY 1.9 TDI KAMBIO DSG AUTOMAT 2010

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 01:07 Makina , Tiranë

SUPER MJET �������� S320 PRESIDENCIALE��

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 01:07 Makina , Tiranë

SUPER MJET �������� MERCEDES S320 PRESIDENCIALE ��

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Shitet golf IV 1.4 Benxin Manual

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 21:34 Makina , Tiranë

Shitet Golf IV Automatik

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 13:57 Dyqani Makina , Kavajë

U SHIT

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 16:24 Makina , Tiranë

Golf IV

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 14:35 Dyqani Makina , Kavajë

U SHIT!

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 10:04 Makina , Lezhë

GOLF 1.6 BENZINE-GAZ

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 09:12 Makina , Lezhë

GOLF IV 1.6 BENZINE-GAZ

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Nën 11:09 Makina , Lezhë

GOLF IV 1.6 BENZINE-GAZ cmim i diskutueshem

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 00:31 Makina , Lezhë

GOLF IV benzine-gaz

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Tet 18:21 Makina , Lezhë

SUPER EKONOMIKE GOLF IV 1.6 BENZINE-GAZ 190.000 KM

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 12:33 Makina , Lezhë

GOLF IV OKAZION 190.000 km 1.6 BENZINE GAZ

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 19:03 Makina , Tiranë

VW Golf IV

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 18:54 Makina , Tiranë

VW Golf IV

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 11:46 Makina , Lezhë

GOLF IV SUPER GJENDJE BENZINE-GAZ OKAZION

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 17:59 Makina , Tiranë

Golf IV

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 17:27 Makina , Lezhë

Golf IV gaz-benzine 2000 euro

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 15:26 Makina , Tiranë

Shitet peugeot 206

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Korr 16:53 Makina , Durrës

VW Golf IV 2002

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 13:01 Makina , Tiranë

Okazion Golf IV 220000 klm origjinale �� 2499€

2 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf IV kambio | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione