Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 7 2 diesel - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 21
BMW , 15
Land Rover , 14
Ford , 8
Volvo , 4
Porsche , 4
Opel , 3
Peugeot , 3
Toyota , 2
Fiat , 2
Nissan , 1
Citroën , 1
Smart , 1
Jeep , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 7 2 diesel,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf 7 2 diesel Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:13 Makina , Tiranë

Porsche cayenne diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:21 Makina , Tiranë

VOLVO V60 MOTORR 2.0 DIESEL VITI 2014

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:11 Makina , Tiranë

BMW X5 M50d 381hp

36 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:11 Makina , Tiranë

AUDI A5 2.0TDI quattro-2017

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:10 Dyqani Makina , Kukës

OKAZION Q7 2013 3.0TDI 3xS-Line PANORAMA

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:09 Dyqani Makina , Kukës

AUDI Q3 2.0TDI QUATTRO 2013 Sapo ardhur nga zvicra

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:14 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

69 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:13 Makina , Korçë

Range Rover Vogue 3.0 2014

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:12 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:12 Makina , Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Makina , Tiranë

Mercedes S 350 L Diesel

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S320 2008

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:49 Makina , Tiranë

Golf 6 2011 diesel

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:32 Makina , Tiranë

Ambulance Sprinter 2012 Automat full option

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 Makina , Tiranë

❌OKAZION ❌ Mercedes Benz CLA 180

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 18:55 Makina , Durrës

VOLVO V60 I SAPO ARDHUR 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:32 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.0 diesel mundesi ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:55 Makina , Tiranë

���� PORSCHE CAYENNE 3.0 Diesel V6 ����

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:42 Makina , Lushnjë

Shitet TIGUAN 2.0 nafte AUTOMAT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:53 Makina , Tiranë

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 nafte SUMMIT

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
25 Sht 20:19 Makina , Berat

Range rover evoque autobiography dynamic /nderrohet

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 17:19 Makina , Berat

Audi A8L presidenciale Okazion / nderrohet

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 22:36 Dyqani Makina , Kavajë

❌BMW X5 2008❌

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 22:35 Dyqani Makina , Kavajë

��Mercedes-Benz ML350 bluettec��

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 13:41 Makina , Tiranë

Audi Q3

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 08:32 Makina , Tiranë

Land Rover RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 12:34 Makina , Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

45 EUR / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 12:28 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

79 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 12:27 Makina , Tiranë

makina me qera/ Audi me qera/ Audi A4/ Rinas car hire

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 13:45 Makina , Tiranë

AUDI Q7 3.0 TDI Premium Plus - Panorama - Full Option

15 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 22:17 Makina , Berat

Range Rover Sport Dynamic 4.4 HSE SDV8

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Online
10 Sht 09:31 Makina , Tiranë

Golf 7 (VII) premium 2.0 diesel blue motion me doganë

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Sht 20:46 Makina , Shkodër

Golf 1

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1981
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 15:56 Makina , Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Sht 16:09 Makina , Durrës

Volvo Xc60 Diesel ����

10 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 01:22 Makina , Tiranë

��Nderrohet/shitet Range Rover Sport 3.0 diesel 2011

13 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 16:28 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ makina me qera rinas/ rent a van/

79 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Sht 09:16 Makina , Elbasan

Mercedes Benz E250

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 11:49 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Range rover sport (2011) 3.0 diesel

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 16:03 Makina , Tiranë

Blejme makina pa defekte me letra OKAZION

29 Gush 00:03 Makina , Tiranë

PORSCHE Macan S Diesel 3.0 PDK Chrono ����

31 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Gush 11:21 Makina , Berat

Shitet W124 200D 1987

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
14 Gush 19:30 Makina , Tiranë

SHITET VW TOURAN 1.9

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 01:59 Makina , Tiranë

Golf VI GTD Limited Edition Super Full Options

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 21:21 Makina , Tiranë

Touareg 3.0 D

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 13:59 Makina , Pogradec

Tregetoj Auto

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 16:17 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 14:37 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 10:24 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes-Benz C220 CDI Avantgarde

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 19:32 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 7 2 diesel | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione