Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 6 automat benzin | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 23
BMW , 9
Citroën , 7
Ford , 6
Volvo , 4
Opel , 2
Seat , 2
Smart , 2
Renault , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
Porsche , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Toyota , 1
BAIC , 1
Maserati , 1
Fiat , 1
Ssangyong , 1
Peugeot , 1
Honda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 6 automat benzin,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf 6 automat benzin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:06
Linku:
Makina , Durrës

VW Golf 6 look Gti 2.5 benzin gaz

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Dje 23:08 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 VITI 2013 MATRIX FULL OPTIONS

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:08 Makina , Tiranë

Audi A4 2009 automat 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:08 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:07 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 Makina , Durrës

VW Golf 6 look Gti 2.5 benzin gaz

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:06 Makina , Durrës

Audi A8 3.0 Benzine Me letra per 1 vite

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:06 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cl 500 Benzin Gaz

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class 200 Kompressor Benzin/Gaz

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:05 Makina , Durrës

Audi A8 4.2 benzin nga zvicra me dogan

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina , Durrës

W203 C240 4Matic

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:29 Makina , Fier

Ford Focus 2012 AUTOMAT ‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:55 Makina , Tiranë

❗NDERROHET / Super gjendje Alfa Romeo 147 1.9 JTD❗

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:43 Dyqani Makina , Elbasan

Golf 6 1.4 tsi benzin AUTOMAT

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:36 Makina , Lushnjë

Shitet Audi A3 Automat 2.0 Nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:47 Dyqani Makina , Durrës

VW TIGUAN 4 MOTION AUTOMAT BENZIN GAS ME DOKUMETA 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:44 Dyqani Makina , Durrës

VOLVO XC 60 AUTOMAT BENZIN GAS 3.0 ME DOKUMENTA PER NJI VIT

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:02 Makina , Vlorë

Vw Golf Plus 1.6 Benzin me Dogane Viti 05

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:30 Makina , Tiranë

C-class Kompresor Automat 180 Benzine.

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:33 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A3 S LINE VITI 2009 CABRIOLET

7 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:25 Makina , Tiranë

Subaru Forester

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:19 Makina , Tiranë

Okazion Seat ibiza

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 12:22 Makina , Tiranë

Pjese kembimi per Benz CLK 270 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Nën 11:38 Makina , Fier

Panda Automat 1.2 benzin gaz

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 10:09 Makina , Tiranë

BMW 730d SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 21:30 Makina , Tiranë

PEUGEOT 308 AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 02:18 Makina , Tiranë

Citroen C3, 1.2 Benzine, 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Nën 21:00 Makina , Durrës

SHITET X1 CC200

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 00:44 Makina , Tiranë

OKAZION

111 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Nën 00:44 Makina , Tiranë

Mercedes GL320 4Matik

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 00:44 Makina , Tiranë

Mercedes S550 4Matik

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Nën 00:44 Makina , Tiranë

Audi Q5 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 00:44 Makina , Tiranë

OKAZION Audi A8

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 08:37 Makina , Tiranë

��������SHITET GOLF PLUS ��������

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 02:13 Makina , Tiranë

GL320 2008

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 02:13 Makina , Tiranë

Maserati GTS 530hp

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Nën 00:24 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 11:24 Makina , Tiranë

Audi A7 3.0 TFSI S-Line Automat FULL ����

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Nën 09:25 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 19:01 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 24 ore , VW ,DODGE,RENAULT

15 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Nën 09:25 Makina , Lushnjë

GOLF 6 2.0 GTI FABRIKE

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 19:23 Makina , Tiranë

Citroen C3, 1.2 Benzine, 2006 Manual, Super Gjendje

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Nën 19:20 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 24 ore , VW ,DODGE,RENAULT

18 LEK / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Nën 13:47 Makina , Korçë

Mercedes Benz C200 CDI Automat 2005 ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 06:29 Makina , Fier

Golf 6 Benzin Gaz Automat

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Nën 15:10 Makina , Tiranë

Okazion Seat ibiza 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 21:38 Makina , Durrës

Golf 6 benzin gaz

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 20:55 Makina , Elbasan

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 13:25 Makina , Tiranë

Audi A3 automat

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Tet 21:03 Makina , Durrës

Shitet golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 19:43 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 7 VITI 2016 NAFTE 1.6 AUTOMAT FULL OPTIONS

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 6 automat benzin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione