Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 3 gti | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 30
BMW , 22
Ford , 20
Toyota , 11
Peugeot , 4
Opel , 3
Fiat , 3
Nissan , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Hyundai , 2
Chevrolet , 2
Porsche , 2
Chrysler , 1
BAIC , 1
Cadillac , 1
Citroën , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Subaru , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 3 gti,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf 3 gti Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:26 Makina , Tiranë

Touareg 3.0TDI

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2012 SUPER FULL

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:00 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 DSG BLUEMOTION - GERMAN EDITION

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 20:23 Dyqani Makina , Shkodër

�� Okazion Shitet Polo 1.6 Blumotion 2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:50 Makina , Tiranë

AUDI A 4 AUTOMATIK BENZIN GAZ VITI 2003

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:17 Makina , Durrës

Audi s7

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:17 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:13 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN 2018 TIGUAN 52000 KILOMETER OKAZIONNNNNNNNNN

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 13:29 Makina , Tiranë

Q3 45tfsi premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 13:13 Makina , Shkodër

Shitet c220 super fuuuuull

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:12 Makina , Fier

*OKAZION* AUDI A4 2010

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:06 Makina , Durrës

Ml550 2011 benzin Gaz super full

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06 Makina , Durrës

Mercedes Ml350 Bluetec

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:06 Makina , Durrës

Mercedes Benz E Class 2018 Sapoardhur me dogane

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:03 Makina , Durrës

Mercedes E350 Bluetec 2014 SuperGjendje

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:48 Makina , Tiranë

VW PHAETON 3.0 FULL 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01 Makina , Tiranë

Peugeot 208,1.2 Benzine/Gaz,Viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 09:58 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E350 CDI/AMG LINE /FULL OPTION

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:26 Makina , Durrës

Pjese kembimi Jetta+ Passat 2.5 / 2.0 / 1.8 / 2.0 nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 09:26 Makina , Durrës

VW Jetta PER PJESE KEMBIMI 2.5 Benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:26 Makina , Durrës

Cadillac Escalade 2008 Motor 6.2 Benzine Per Pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:08 Makina , Tiranë

audi a2 1.4tdi

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 23:17 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS AUTOMAT NAFT

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 20:34 Makina , Tiranë

Hyundai Santa fe Automat 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 19:26 Makina , Gramsh

HYUNDAI SANTA FE,2.2, AUTOMAT 190 MIJE KM

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 15:45 Makina , Kukës

Golf VI 2.0 Manual 6+R

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 21:07 Makina , Durrës

Okazion Disqe - Goma 205/55/16 Per Bmw

240 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Nën 21:07 Makina , Durrës

Okazion Disqe Bmw 225/45/17

299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Nën 21:04 Makina , Durrës

AUDI Q5 VITI 2017 2.0 GJENDJE SUPER 139 MIJ KM

28 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Nën 11:58 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 AUTOMAT

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 10:00 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Nën 08:30 Makina , Elbasan

Bmw seria 3 318d nafte manuale

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 19:50 Makina , Berat

Mercedes C250 Benzin/Gaz

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 19:27 Makina , Gramsh

Lancia Musa,gjendje perfekte✅️

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 10:32 Makina , Tiranë

Mercedes glk naft OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 19:21 Makina , Tiranë

Okazion Disqe AMG Origjinale 18 me goma

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 19:21 Makina , Tiranë

Disqe Origjinale 18'' BMW X3 X5 X6 Seria 3,5,7

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 16:51 Makina , Shkodër

Shitet audi a8 me look s8 3.0 tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 18:38 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Corsa Me qera , 13euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Nën 11:16 Makina , Lushnjë

BMW 730d 2007

6 100 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 01:26 Makina , Tiranë

OKAZION VW TOURAN 1.9 NAFT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 01:26 Makina , Tiranë

SHISNI MAKINEN TUAJ NE INSTAGRAM

1 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Nën 20:16 Makina , Durrës

Jeep 220nafte⛽2012 motorr mercedes��xhama te zinj origjinal

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 10:12 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi Avantgard Automat 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 13:37 Makina , Elbasan

Audi A4 Viti 2013 2.0 naft

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 13:37 Makina , Elbasan

Volkswagen Touran 2.0 naft AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 17:19 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 Nafte Look Rs 14800€

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 13:30 Makina , Tiranë

Okazion E350 Bluetec 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 15:09 Makina , Tiranë

Bmw seria 7 750 Lungo

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 3 gti | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

golf 3 gti golf 3 gti

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione