Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf dizel golf dizel golf dizel golf dizel golf dizel golf dizel | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 1189
Audi , 21
Ford , 16
Opel , 7
BMW , 7
Toyota , 3
Seat , 3
Fiat , 3
Ssangyong , 3
Hyundai , 2
Jaguar , 2
Jeep , 2
Chevrolet , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
BAIC , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Rover , 1
Peugeot , 1
Smart , 1
Renault , 1
Subaru , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf dizel golf dizel golf dizel golf dizel golf dizel golf dizel,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf dizel golf dizel golf dizel golf dizel golf dizel golf dizel Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:52 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 VITI 2013 MATRIX FULL OPTIONS

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:13 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A3 S LINE VITI 2009 CABRIOLET

7 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 09:30 Makina , Tiranë

Subaru Forester

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 19:20 Makina , Tiranë

Okazion Seat ibiza

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Nën 13:13 Makina , Librazhd

Volkswagen Golf 6 PLUS 2010

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Nën 00:44 Makina , Tiranë

OKAZION

111 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Nën 00:44 Makina , Tiranë

Mercedes GL320 4Matik

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 00:44 Makina , Tiranë

Mercedes S550 4Matik

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Nën 00:44 Makina , Tiranë

Audi Q5 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 00:44 Makina , Tiranë

OKAZION Audi A8

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 02:13 Makina , Tiranë

GL320 2008

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 02:13 Makina , Tiranë

Maserati GTS 530hp

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Nën 20:29 Makina , Tiranë

VW Touran 2016 automat 6+1

17 171 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 15:10 Makina , Tiranë

Okazion Seat ibiza 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 13:25 Makina , Tiranë

Audi A3 automat

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Tet 19:43 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 7 VITI 2016 NAFTE 1.6 AUTOMAT FULL OPTIONS

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 20:20 Makina , Shkodër

Golf 5 Plus AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 12:21 Makina , Tiranë

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 AUTOMAT, Benzinë/GAZ

6 099 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 09:10 Makina , Fier

Toyota rav 4 2010, 2.2 Automat, FULL, Gjendje Perfekte

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 09:40 Makina , Kukës

Golf IV,TDI

2 600 EUR

23 Gush 18:25 Makina , Tiranë

Shitet Golf6

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 12:13 Makina , Tiranë

Shitet golf-2 1.6 dizel viti i prodhimit 90

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 09:10 Makina , Tiranë

SHITET FORTHING T5 EVO 2022 me 0 KM

27 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 11:30 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350 Blutec / AMG Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Qer 09:35 Makina , Tiranë

Mercedez S 320

10 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 17:19 Makina , Tiranë

golf 5

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Qer 00:33 Makina , Dibër

Shitet ose nderrohet me makine automat!

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:08 Makina , Lezhë

Golf 5 look gti fabrike

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 14:27 Makina , Tiranë

OKAZIOOON!!! AUDI A6 2.0 TDI - FULL OPTIONS (I DISKUTUESHEM)

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Maj 13:25 Makina , Tiranë

Mercedes Benz W204 C300

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 22:49 Makina , Tiranë

Shitet/nderrohet Toyota RAV4 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 17:08 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 5 Dizel 2.0 Automatik DSG

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 14:47 Makina , Tiranë

U SHIT!!! GL550 2015

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Mar 10:01 Makina , Tiranë

Okazion Ford Fiesta

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 06:54 Makina , Kukës

shitet makin golf plus 5 R-Line

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 03:59 Makina , Kukës

Golf plus 5 2.0 dizel R-line

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 06:38 Makina , Fier

‼️Okazion‼️ EClas/ W212/212 Avantgarde

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 17:18 Makina , Vlorë

E-class EVO 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 17:12 Makina , Tiranë

Okazion Range Rover Sport 3.0

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 15:54 Makina , Durrës

Ford Mustang EcoBoost 2.3 L Petrol(benxin) 317hp - 2018

28 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Dhj 13:59 Makina , Tiranë

SHITET CHEVROLET CAPTIVA 2010 NAFTE 2.0 GJENDJE PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 05:16 Makina , Tiranë

Okazion Renault Trafic

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Dhj 14:32 Makina , Tiranë

SHITET CHEVROLET CAPTIVA 2010 NAFTE 2.0 ME 7 VENDE

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Dhj 15:38 Makina , Tiranë

E220 cdi 2003

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 20:17 Makina , Durrës

Okazion Kyron

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 14:29 Makina , Durrës

VW Golf 7 2.0 Dizel 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Tet 10:36 Makina , Durrës

Parakolb,maskarino w213 E-class 2017

550 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Tet 16:52 Makina , Pogradec

GOLF 5 NE SHITJE

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf dizel golf dizel golf dizel golf dizel golf dizel golf dizel | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione