Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gas - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1973
VW Volkswagen , 1403
Ford , 716
Opel , 584
Audi , 496
BMW , 421
Fiat , 324
Renault , 220
Toyota , 177
Peugeot , 156
Citroën , 137
Nissan , 115
Chevrolet , 98
Volvo , 97
Seat , 89
Hyundai , 82
Honda , 81
Suzuki , 73
Porsche , 66
Škoda , 64
Land Rover , 62
Jeep , 61
Mazda , 60
MINI , 54
Alfa Romeo , 48
Mitsubishi , 44
Jaguar , 42
Lancia , 40
Chrysler , 28
Kia , 21
Daihatsu , 21
Rover , 18
Saab , 18
Smart , 16
Dodge , 12
Cadillac , 11
Lexus , 11
Acura , 9
Daewoo , 9
Subaru , 8
Lincoln , 7
Dacia , 6
Hummer , 6
Ssangyong , 4
Infiniti , 4
GMC , 4
Lada , 3
Bentley , 2
Isuzu , 1
DeTomaso , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
Piaggio , 1
Tata , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gas,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj gas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Maj 12:41
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedens-Benz

3 700 EUR

03 Qer 18:27
Linku:
Makina , Fier

Shitet & Nderrohet Fiat Bravo T-Jet

90 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:49 Makina , Tiranë

Ford Mustang GT Turbo Premium - 50 years Limited Addition

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

Shitet BMW X5 X-Drive

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:34 Makina , Fier

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:31 Makina , Tiranë

Okazion

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 Makina , Pogradec

Passat 2.0 2006 benzin gas ne leje qarkullimi

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

OKAZION BMW SERIA 5 525i BENZIN-GAZ LOOK M AUTOMAT ����

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:48 Makina , Lushnjë

Golf 6 benzine

59 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:45 Makina , Durrës

Shitet Xc 90 2004 2.5 Benzine Gas 7 vende Automatic����

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:43 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 VITI 2015 ME DOGAN

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:33 Makina , Berat

Ford ranger 3.0 nafte manual Wildtrak edition 150mij km

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

Range Rover Sport autobiography 2013 / nderrohet

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:33 Makina , Berat

Porsche cayenne 3.0 nafte /nderrohet

22 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Durrës

AUDI Q5 VITI 2017 2.0 GJENDJE SUPER 139 MIJ KM

25 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:30 Makina , Durrës

Okazion Disqe Bmw 225/45/17

320 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:27 Makina , Durrës

RENAULT MEGANE 1.6 BENZINE+GAZ 2009

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:15 Makina , Fier

caddy 1.4 benzin

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00 Makina , Fier

Shitet Audi A4

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Dyqani Makina , Durrës

SEAT ALTEA BENZINE GAS 1.4 VITI 2008 ME DOGANE SUPER EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:53 Dyqani Makina , Durrës

MAZDA 2 BENZIN/GAS 1.3 VITI 2012 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJEN

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:53 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS 150 BENZIN GAS AUTOMAT VITI 12/2009 ME

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:53 Dyqani Makina , Durrës

VW CADY BENZIN/GAS 2.0 ECO FUEL VITI 2010 ME DOGANE TE PAGUA

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:53 Dyqani Makina , Durrës

HONDA JAZZ AUTOMATIKE BENZIN/GAS 1.4 VITI 2005 ME DOGANE TE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 Makina , Korçë

Shitet Mitsubishi Pajero 2.5 turbo interkuler pa letra

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:53 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS BENZIN/GAS 1.5 MANUALE VITI 2006 ME DO

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:53 Dyqani Makina , Durrës

CHERVOLET AVALANCHE BENZINE GAS 5.3 PA TAKSE LUKSI ME DOKUME

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:53 Dyqani Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN GAS VITI 2008 ME DOGANE SUPERR EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:53 Makina , Vlorë

Bmw seria 5 2009 Benzine/Gas

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:52 Makina , Durrës

��OKAZION☄️ VW GOLF 6 AUTOMAT Benzin Gaz

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS 1.6 BENZINE/GAS VITI 2007 ������

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:19 Makina , Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2015 full opsion premium edicion

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:19 Makina , Tiranë

Volvo xc60 gas/benzine viti 2015 super full ospione Polestar

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:24 Makina , Fier

Shitet ford fiesta viti 2009 benxin gas

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:47 Makina , Durrës

Mercedes-Benz E280 4Matic Benzin Gas

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:47 Makina , Durrës

okazzion mercedes w211 evo benzin gas

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:41 Makina , Tiranë

Golf 4 1.6 B&G 1998

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 16:31 Makina , Durrës

Shitet Turan 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:30 Makina , Berat

E klas 200 Kompresor benzine gas

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14 Makina , Pogradec

SHITET GOLF 5 BENZIN + GAS 1.4 VITI 2006 NE LEJE QARKULLIMI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14 Makina , Lushnjë

Volvo XC60 Zvicra

9 333 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:14 Makina , Lushnjë

Jeep Patriot 2.4 Benzin/Gas Limited

6 111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:07 Dyqani Makina , Kolonjë

▫️Fiat Grande Punto Sport ▫️viti 2008 ▫️1.4 benzin-gas 77cv

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:00 Makina , Tiranë

Nisan Qashqai 2.0 Benzin Gas 4x4 2007.

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:57 Dyqani Makina , Kolonjë

▫️Opel Mokka Cosmo ▫️viti 2015 ▫️1.4 benzin-gas 140 cv

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 ����

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:27 Makina , Fier

Fiat doblo

11 111 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:24 Makina , Pogradec

AUDI A4 BENZINE GAS

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:44 Makina , Tiranë

Tiguan 2010 automatik panorama full aptions ����

9 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:38 Makina , Durrës

VW PASSAT CC 2.0 benzin+Gas

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:56 Makina , Elbasan

Ford GALAXY, 2.3 benzine - gas

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:55 Makina , Elbasan

Ford, Focus, Viti 2007, benzine - gas

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Gaspardo gas Gas Gas gas Gas gas Gas gas benzin Gas benzin

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione