Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

france - Makina Të gjitha në Shqipëria

Citroën , 56
Audi , 34
Renault , 26
Peugeot , 25
Ford , 14
Opel , 12
BMW , 10
Toyota , 9
Nissan , 4
Acura , 2
Fiat , 2
Jeep , 2
MINI , 2
Seat , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Kia , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Porsche , 1
Škoda , 1
Smart , 1
TVR , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe france,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj france Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:12 Makina , Elbasan

Audi a5 2.0 2016

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 14:07 Makina , Tiranë

Shitet CLC220 2009 OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Sht 08:09 Makina , Tiranë

C class w204

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 14:44 Makina , Tiranë

Toyota auris

4 300 EUR Çmimi me zbritje

26 Gush 13:56 Dyqani Makina , Tiranë

Okazion Voklswagen Jetta hibrid

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Gush 19:32 Makina , Tiranë

Shitet BMW 530 i (G30)

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Gush 18:54 Makina , Tiranë

Opel zafira B

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 20:22 Makina , Tiranë

Shitet c220

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 20:55 Makina , Fier

OKAZION

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Korr 18:34 Makina , Tiranë

Mercedes benz e class 250

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 20:27 Makina , Kukës

Polo 1.6 TDI DSG automatik

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 09:15 Makina , Durrës

⭕ DS4 2012 AUTOMAT⭕

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 19:15 Makina , Fier

Peugeot 308

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Qer 19:12 Makina , Fier

Peugeot 308

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Qer 14:22 Makina , Fier

PEUGEOT 308 2.0 Look GT LINE

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Qer 21:55 Makina , Tiranë

Pegueot (pezho ) Limited edition!

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 02:46 Makina , Shkodër

Jeep Commander Limited Edition

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 08:27 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ E-CLASS

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 16:10 Makina , Tiranë

Audi A5 2013 nafte automat

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 11:55 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E-Class

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 21:54 Makina , Fier

Presim vetem telefonata serjoze Ne whatsapp

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Maj 20:11 Makina , Tiranë

Audi sq5

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 20:38 Makina , Durrës

⭕ DS4 2012 AUTOMAT⭕

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 02:30 Makina , Durrës

⭕ DS4 2012 AUTOMAT⭕

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 09:51 Makina , Durrës

⭕ DS4 2012 AUTOMAT⭕

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 10:44 Makina , Tiranë

Citroen C4 Feel BlueHDi 1.6 diesel

8 000 EUR

12 Maj 15:36 Dyqani Makina , Shkodër

�� Okazion Shitet Polo 1.6 Blumotion 2010

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 09:55 Makina , Tiranë

Okazion ! Shitet Wolkswagen Crafter, Viti 2014

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 07:42 Makina , Durrës

⭕ DS4 2012 AUTOMAT⭕

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 15:12 Makina , Durrës

⭕ DS4 2012 AUTOMAT⭕

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 10:25 Makina , Tiranë

makine elektrike

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Pri 12:38 Makina , Tiranë

Shitet BMW 530 i (G30)

48 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Pri 16:30 Makina , Lezhë

reno clio OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 22:09 Makina , Shkodër

Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 16:38 Makina , Shkodër

Mecedes Benz

01 Pri 08:21 Makina , Tiranë

Sprinter 314

26 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 18:55 Makina , Tiranë

Pininfarina Bolloré

7 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Mar 18:11 Makina , Durrës

⭕ DS4 2012 AUTOMAT⭕

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 00:13 Makina , Fier

Shitet makina Citroen C5 Viti 2011

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 01:39 Makina , Tiranë

C class w204

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 11:43 Makina , Tiranë

C class w204

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 19:35 Makina , Durrës

⭕ DS4 2012 AUTOMAT⭕

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 20:00 Makina , Durrës

⭕ DS4 2012 AUTOMAT⭕

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 12:06 Makina , Tiranë

C class w204

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 14:26 Makina , Tiranë

C class w204

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 12:23 Makina , Kavajë

Bleni patentë shoferi dhe pasaportë të regjistruar

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 15:15 Makina , Tiranë

C class w204

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 12:34 Makina , Durrës

⭕ DS4 2012 AUTOMAT⭕

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 20:57 Makina , Durrës

⭕ DS4 2012 AUTOMAT⭕

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 20:27 Makina , Tiranë

C class w204

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj france | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Franceze në kategorinë Pjesë këmbimi
  • france në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • france në kategorinë Makina | Audi | A3
  • France në kategorinë Punë
  • france në kategorinë Për meshkuj
  • France në kategorinë Biznes dhe punë
  • france në kategorinë Makina
  • France në kategorinë Punë jashtë vendit
  • France në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • franceze në kategorinë Kafshë në fermë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione