Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

forester | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe forester,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj forester Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:03 Dyqani ,

Subaru Forester 2.0 Nafte 2009 Kambio Manuale

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 10:12 ,

Shitet/Nderrohet OKAZION

6 690 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 10:12 ,

Shitet/Nderrohet OKAZION

6 690 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 08:27 ,

Subaru Forester 4x4

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Korr 23:44 ,

SUBARU FORESTER...2.4 BENZINE+GAS...4X4 VITI 2011

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Korr 20:21 ,

Subaru Forester Ndrim Me Hyrje Ne Tirane

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 23:32 ,

Shitet Subaru Forester

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 18:43 ,

Subaru Forester Automat,gas+benzine!!!

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 09:01 ,

Subaru Forester

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 21:14 ,

Shitet subaru forester

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 16:44 ,

Subaru Forester 200 Naftë

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Gush 13:24 ,

Shitet Subaru Forester super makine

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 01:14 ,

Shitet Subaru Forester super makine

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 21:28 ,

Mercedes ML 270

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 15:00 ,

Subaru Forester 4x4 2.0 benzin/gaz

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 14:14 ,

SHITET Subaru Forester 2002 2.5 Gaz/Benzine.

4 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Sht 11:01 ,

subaru forester 4x4 urgjent

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 01:34 ,

Subaru Forester

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 23:21 ,

SHITET SUBARU FORESTER

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 23:18 ,

SUBARU FORESTER

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 20:22 ,

Subaru forester

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 19:32 ,

Subaru forester 4x4

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 17:04 ,

Subaru forester 4x4

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 20:38 ,

Subaru Forester benzin+gaz

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Dhj 21:29 ,

subaru forester

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 22:25 ,

Subaru Forester benzin+gaz

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 14:39 ,

Okazion subaru Forester

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 22:14 ,

Subaru okazion

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 17:54 ,

Subaru Forester 4×4 benzin + gaz LPG

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 16:00 ,

Subaru Forester -00 4x4 2.0 benzin+gaz

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 17:18 ,

subaru forester 4 x4

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj forester | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione