Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fiat punto 2006 1.3 nafte | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 109
Toyota , 1
BMW , 1
Seat , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat punto 2006 1.3 nafte,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fiat punto 2006 1.3 nafte Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:21 Makina , Durrës

FIAT PANDA 1.3 BENZIN 4x4 2006

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:39 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2007. Nderrohet 0699490943

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:18 Makina , Durrës

Fiat 1.3 nafte multijet viti 2006 manual tel 0693029029 durr

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:43 Makina , Durrës

Seat toledo 1.9 nafte automat

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:43 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet Bmw 730d

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:42 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E class EVO 2006 okazion

5 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Nën 20:51 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S500 AMG

8 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 20:32 Makina , Tiranë

Nderrohet

3 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 14:14 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Punto 1.3 nafte multijet

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Tet 18:16 Makina , Elbasan

Fiat Punto 1.3 nafte multijet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 12:00 Makina , Durrës

Fiat Punto 1.3 Nafte

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Sht 09:11 Makina , Durrës

Fiat punto 1.3 nafte

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 13:06 Makina , Durrës

Fiat punto 1.3 nafte

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 09:15 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO 1.3 NAFTE

1 749 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 19:42 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 09:23 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 09:09 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 09:49 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 14:10 Makina , Durrës

Fiat Grande Punto

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 08:12 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 13:41 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 18:57 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 21:04 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 17:08 Makina , Tiranë

Shite

2 300 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 17:21 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 18:43 Makina , Tiranë

Okazion

2 800 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 20:40 Makina , Tiranë

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 16:16 Makina , Korçë

������1.3 diezel������

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 15:10 Makina , Tiranë

Okazion

3 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 18:38 Makina , Tiranë

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 09:43 Makina , Tiranë

nderrohet me makine automat

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 10:12 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Nafte

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 12:37 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Letra per 1 vit

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 13:37 Makina , Tiranë

Fiat Punti 1.3 Naftë

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Shk 13:10 Makina , Durrës

Fiat Grande Punto

2 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Dhj 16:32 Makina , Fier

Fiat grande punto 2006 1.3 nafte manuale

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 16:00 Makina , Vlorë

Fiat Grande Punto

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 09:05 Makina , Tiranë

Okazion

35 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 17:40 Makina , Tiranë

Okazion

3 800 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 14:33 Makina , Tiranë

Tirane, shes makine Fiat Punto Grande Viti 2006, 3.200 Euro

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 18:10 Makina , Shkodër

Shitet Fiat Punto super ekonomik

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Gush 15:30 Makina , Tiranë

Tirane, shes makine Fiat Punto Grande Viti 2006, 3.200 Euro

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Korr 14:47 Makina , Tiranë

Shitet Fiat punto 1.3 nafte 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 08:28 Makina , Durrës

Fiat punto 1.3 nafte 2006

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 22:14 Makina , Korçë

Shitet ose nderohet Fiat Grande Punto 1.3 nafte 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 22:27 Makina , Tiranë

FIAT-GRANDE-PUNTO

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 08:02 Makina , Tiranë

OKAZJON Fiat Punto 1.3 nafte viti 2006 TEK DER

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 20:21 Makina , Fier

Shitet fiat grande punto

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat punto 2006 1.3 nafte | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione