fiat brava | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 102

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat brava,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fiat brava Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:16 ,

Fiat Brava

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:23 ,

Fiat

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 08:34 ,

bravo 2010..super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 16:22 ,

fiat brava

1 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 01:53 ,

Fiat brava 1.9 multijet 2008 letra te sapo paguara

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 16:17 ,

Fiat Bravo

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 10:24 ,

Fiat Brava

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 21:23 ,

Fiat brava per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Gush 16:33 ,

Fiat Brava 650€ i diskutueshem letra te paguara!!

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Gush 17:19 ,

Fiat Brava

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 12:18 ,

Shitet Fiat Brava

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Korr 00:47 ,

Fiat Brava 1.9

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Korr 12:54 ,

Shitet Fiat brava 1.2 benzin viti 99 l 1000 euro

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 16:00 ,

Shitet polo 1.0 benzin Gaz letra per 1 vit 700 E

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Qer 09:23 ,

Shitet

1 000 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 20:31 ,

Fiat Brava 99 , 1.2.Benzine Okazion

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Qer 19:28 ,

Fiat brava 2009 automat

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Qer 21:01 ,

Fiat brava

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 16:52 ,

Fiat

800 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 18:44 ,

Fiat brava 1000

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 05:35 ,

Fiat Brava -97

160 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 05:27 ,

Fiat Brava

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 21:36 ,

Fiat Brava

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 14:35 ,

Fiat bravo

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 21:15 ,

fiat bravo

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 13:16 ,

Shitet Fiat Brava

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Dhj 18:21 ,

Fiat brava 2009 automat

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Nën 17:45 ,

Shitet Bezin gas

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 18:19 ,

Makin

1 200 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Tet 17:52 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Sht 12:02 ,

Okazio fiat brava

3 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 15:52 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Sht 19:24 ,

Shitet fiat brava. 1.9 naft viti 2000 .me dekumeta

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Sht 19:57 ,

Shitet Fiat Brava

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Qer 07:42 ,

FIAT BRAVA

590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 08:15 ,

fiat brava

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 14:49 ,

Fiat brava

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 07:21 ,

Fiat brava 1.9 jtd

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 11:36 ,

Fiat Brava 1.9 Nafte multijet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 13:42 ,

Autoveture

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Dhj 10:20 ,

SUPER OKAZION FIAT BRVA LETRA SAPO PAGUARA

850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 09:34 ,

Fiat brava me pak kilometra dhe me targa shqiptare

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Tet 17:11 ,

Autoveture

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 13:24 ,

Fiat Brava 1.4 benzin/gaz

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 21:45 ,

Fiat brava 1.2 gaz benzine

200 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 11:16 ,

Okazion gaz benzin 1.4 12 v e 1998

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 19:54 ,

Fiat

550 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 12:12 ,

Fiat Brava okazion

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 14:13 ,

okazion

150 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat brava | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione