eskavator | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 2
Audi , 1
Nissan , 1
Volvo , 1
18 Tet 16:27 ,

Shitet ose nderrohet eskavator fiat hitaq 270.3

27 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 23:03 ,

Shiten ose nderrim me mjet pune

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Qer 14:02 ,

Ml 320

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 19:05 ,

Eskavator

11 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 22:10 ,

Fiat Hitachi eskavator FH95

10 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
15 Mar 18:30 ,

X-trail

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 17:32 ,

Eskavator cat 214 viti 91

10 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999


Në fillim