eklas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 2
Audi , 1
BMW , 1
Citroën , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe eklas,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj eklas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:15 ,

SHITET

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:15 ,

SHITET

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:22 ,

E klas 220 full

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:17 ,

E klas 220 avangart

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 ,

Mercedes E 270 amg

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:34 Dyqani ,

MERCEDES EKLAS 220

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:06 Dyqani ,

AUTO ESEM . S 500. 110 MIJE KM. LIMITED EDITION

50 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 15:36 ,

Mercedes C300 panoram full Gaz-benzin

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 16:06 ,

E320 2007 Diesel

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:09 ,

benz eklas

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 16:03 ,

shitet eklas 270 nafte

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 13:53 ,

shitet/ndrrohet C250 V6 impiant Prins

8 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 21:14 ,

Benz E250

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 02:04 ,

Mercedes Benz C230 benzin 2007

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 08:53 ,

Mercedes benc

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 16:13 ,

Mercedes-Benz C220 EVO AUTOMAT

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 16:01 ,

Shitet eklas 220

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 16:01 ,

Mercedes-Benz C220 CDI manual

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 10:35 ,

ML 320 4matic 2009

11 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 20:49 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 11:25 ,

Mercedes-Benz C220 CDI MANUAL

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 11:25 ,

MERCEDES-BENZ C220 EVO AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Shk 19:35 ,

pjes per benc a140 a170 c220

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Shk 13:35 ,

Mcjx

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Jan 16:35 ,

Shitet E class 320 cdi motorr i zi super gjendje

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 22:36 ,

E350 4MATIC Avantgarde

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Jan 08:27 ,

shitet mercedes benz eklas 270 nafte.

4 800 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 18:54 ,

Merjep.al

11 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 19:32 ,

shite w211 e klas 270 naft automat

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Dhj 10:17 ,

Eklass 250 Diezel

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 08:24 ,

MERCEDES E KLASS 220 PANORAMA-AVANTGARDE 2010 ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 16:14 ,

U SHIT

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 16:06 ,

MERCEDES E KLASS 220 PANORAMA-AVANTGARDE 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 20:15 ,

Mercedez benz E klas

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Tet 15:03 ,

Shiten dy benca Cklas dhe Eklas

9 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Tet 13:43 ,

Shtitet E-Klas 2005-2006

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Tet 21:59 ,

OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 20:50 ,

Benz eklas

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 12:16 ,

shitet okazion

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 17:36 ,

Ford fokus sport ndrrimi w 211

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 19:03 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 11:06 ,

Benc

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 15:08 ,

Evo

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 18:13 ,

MERCEDEZ 202 CDI ELEGANC VITI 99

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 18:31 ,

MERCEDEZ 202 ELEGANC CDI VITI 99

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 16:50 ,

Shitet: Eklas 4.000€

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 22:10 ,

Shitet: Mercedes-Benz 4.000 euro

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 18:42 ,

Shitet: Eklas 4.000€

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 23:29 ,

Shitet:Mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 21:39 ,

Shitet: Mercedes-benz

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj eklas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Eklas Eklas Eklas eklas eklas Eklas

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione