Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e mbyllur ne garazhd | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 46
Ford , 33
BMW , 21
Fiat , 15
Renault , 13
Peugeot , 10
Toyota , 10
Opel , 8
Citroën , 5
Jeep , 5
Nissan , 5
Seat , 5
Smart , 5
Honda , 4
Porsche , 3
Škoda , 3
Hyundai , 2
Suzuki , 2
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Dodge , 1
Hummer , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
Lexus , 1
Mazda , 1
MG , 1
MINI , 1
Rover , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e mbyllur ne garazhd,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj e mbyllur ne garazhd Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Sht 08:04
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Venucia D60 EV 405km me nje karikim TAXI

20 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 18:34 Makina , Durrës

VW PHAETON FULL OPTIONS

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:05 Dyqani Makina , Tiranë

VW CADYY 1.6 nafte

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:53 Dyqani Makina , Tiranë

Benz EQA 2022 260 Range 619KM me nje karikim

49 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:14 Dyqani Makina , Tiranë

ID.4 CROZZ 2022 pure+ disqe 20

36 400 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 10:42 Dyqani Makina , Tiranë

Ben z EQB 2022 260 Range 600KM

54 300 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 18:58 Makina , Tiranë

Ford Mustang 4.0 Automatik

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Sht 23:43 Makina , Sarandë

BMW x5

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Sht 19:45 Makina , Tiranë

OPEL VECTRA

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Sht 15:01 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Mustang Mach-E 2021 305PS 619KM range

49 600 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 14:55 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Mustang Mach-E 2021 273PS 513KM Range

46 100 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 14:28 Dyqani Makina , Tiranë

GEOMETRY C Flagship version GF 400KM

33 300 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 14:28 Dyqani Makina , Tiranë

GEOMETRY C Flagship version GF 550KM

36 300 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 08:32 Dyqani Makina , Tiranë

2022 ID.4 CROZZ Lite PRO, 600km

33 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 08:04
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Venucia D60 EV 405km me nje karikim TAXI

20 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 18:00 Makina , Fier

Shitet E clasa 220 bluetec

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 16:39 Makina , Tiranë

Okazion shitet Mercedes benz ML280 cdi 4Matic full option

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 15:12 Makina , Vlorë

Volkswagen 7 (2016)

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 14:24 Makina , Tiranë

Ford Mustang GT Turbo Premium Limited Addition 50 years

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Sht 12:30 Makina , Fier

w124

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 13:06 Makina , Durrës

BMW 118 BENZIN/GAS KAMIO AUTOMATIKE IMPIANT PRINC

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 22:47 Makina , Vlorë

BMW 530D

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Gush 20:18 Makina , Fier

Vw T4 combi

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 18:50 Makina , Durrës

Audi A6

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 10:23 Makina , Tiranë

Pult inteligjent Lcd X500 per cdo makine universale

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 10:24 Makina , Librazhd

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 20:21 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C Klase

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 16:13 Makina , Tiranë

Ml final edittion 270CDI

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 16:05 Makina , Tiranë

Bmw x5

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Qer 15:58 Makina , Fier

Bmw X5

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 09:52 Makina , Lezhë

Shitet mundesi nderrimi

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 15:01 Dyqani Makina , Tiranë

Mercede-Benz Vito 2.2 CDI

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 14:44 Makina , Berat

Suzuki Swift

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 14:50 Makina , Tiranë

Mercese Benz 220

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 15:56 Makina , Berat

Autoveturë: Suzuki Swift

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 16:20 Makina , Fier

bmw seria 3

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 21:49 Makina , Tiranë

U shit flm

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Mar 22:19 Makina , Shkodër

MERCEDES E280 CDI EVO

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 21:00 Makina , Fier

Benz▪︎B-180▪︎

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Shk 22:44 Makina , Vlorë

Mercedes Benz Ml 320 cdi 4 Matik

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 10:28 Makina , Tiranë

Audi A6 teper i mirembajtur

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Jan 10:50 Makina , Tiranë

SHITET CHEVRLOLET KALOS

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 10:37 Makina , Tiranë

PEUGEOT 607 2.7 HDI V6 SPORT

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 10:05 Makina , Tiranë

Shitet w210

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Jan 16:07 Makina , Tiranë

Porsche cayenne

5 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 11:30 Makina , Kukës

VW PASSAT 2.0 TDI (4MOTION)

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 07:40 Makina , Has

Shitet caddy

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Dhj 15:10 Makina , Dibër

U shit

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Dhj 10:58 Makina , Krujë

Mercedes-Benz

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 15:24 Makina , Tiranë

VW Passat

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e mbyllur ne garazhd | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione