Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e 63 amg | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 59
BMW , 46
Toyota , 30
Ford , 25
Opel , 24
Fiat , 7
Nissan , 6
Seat , 6
Porsche , 6
Smart , 5
Hummer , 4
Škoda , 4
Peugeot , 4
Honda , 4
Renault , 4
Hyundai , 3
Volvo , 3
Chevrolet , 3
Mazda , 2
Cadillac , 2
Citroën , 2
MINI , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Maserati , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Dodge , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e 63 amg,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj e 63 amg Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:16
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:36
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw X3 Look M origjinal automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48
Linku:
Makina , Fier

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 07:11 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 BLUEMOTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:41 Makina , Fier

Hyundai IX35 Manual 2011 Motorr 2.0 Naft 4X4

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:41 Makina , Mallakastër

Hyundai ix35 Motorr 2.0 Naft

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:35 Dyqani Makina , Tiranë

����Okazion Fiat 500x cross automat ����

15 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

Okazion!!

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:21 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C180 SPORT EDITION ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:21 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C200 CDI ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:18 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:57 Makina , Tiranë

Audi Q3 45tfsi premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 22:48 Makina , Fier

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

Mercedes c 220

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

Mercedes E 270 Avangard

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

BMW 1.6 Benz gaz

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

Shitet & nderrohet vwpassat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 Makina , Tiranë

Mercedez benz

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 6.3 AMG

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:40 Makina , Korçë

❌SHITET E350 CDI AMG-LINE/AUTOMAT/208.000 KM❌����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 Makina , Korçë

❌SHITET HONDA CR-V 2.2 iCDTi 4x4/MANUAL/VITI 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:40 Makina , Korçë

❌SHITET VW CADDY LIFE 1.9TDI/MANUAL❌����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E class EVO 2006 okazion

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:18 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 ndrohet..

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:18 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S500 AMG

8 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:18 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG

10 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:18 Makina , Korçë

VW volkswagen tiguan 4motion

9 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:51 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML350 CDI SAPO ARDHUR

19 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:51 Makina , Tiranë

VW CADDY MAXI AUTOMAT SAPO ARDHUR

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw X3 Look M origjinal automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 Makina , Vlorë

CLS550 4Matic 2013 Look 63 ///Amg Fabrike

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:08 Makina , Durrës

Caddy maxi 1.9 nafte .2009 Nderrohet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:54 Makina , Tiranë

BMW BENZIN GAZ 2009 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:54 Makina , Elbasan

�� Audi Q5 ��

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 Makina , Dibër

TD5 OFF ROAD Okazion

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:15 Makina , Tiranë

1.3 NAFTE OPEL MERIVA

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:15 Makina , Tiranë

Mercedes benz

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:56 Makina , Tiranë

SHITET VOLKSWAGEN JETTA 2011 BENZINE GAZ

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:41 Makina , Fier

E220 cdi Elegance manual

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:10 Makina , Tiranë

Disqe bmw 20 M

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:07 Makina , Tiranë

Mbrojtese stopi hummer h2

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:04 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFTE AUTOMAT 7 VENDE

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:04 Makina , Tiranë

GOLF 6 2.0 NAFTE 6 MARSHE

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:02 Makina , Tiranë

GOLF 5 2008 AUTOMAT 7G

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:22 Makina , Tiranë

X5 3.5d ( xDrive )

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:36 Makina , Tiranë

Okazion Seat Ibiza

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:06 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E350CDI FULL OPTION

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e 63 amg | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione