dyqan | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 18
Audi , 14
Land Rover , 12
Ford , 10
Fiat , 7
Toyota , 6
Renault , 6
Opel , 5
Kia , 5
Citroën , 5
Nissan , 4
Peugeot , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Hyundai , 2
Smart , 2
Porsche , 2
Suzuki , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Corvette , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dyqan,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dyqan Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:05 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec 110.000 Km

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:05 Dyqani ,

Audi S6 4.0 V8T 420 HP

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:04 ,

SKODA SÜPERB 2012 NAFTE KAMIO AUTOMAT FULL

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:13 ,

Shitet Mercedes ������S250 Viti 2012 mundesi ndrrimi

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:57 ,

CHEVROLET AVEO 1.3 Naft/ 2013

3 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 16:49 ,

Detektor tymi dhe zjarri 85db

17 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 23:30 ,

Porsche Cayenne 3.0 Diesel PANORAMICE

28 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 16:18 ,

Tirana Smart Center..... erdhi furnizimi ��

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 11:34 ,

Sharan viti 2002 1.9 nafte

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 18:38 ,

Peugeot 407 SW Panoram

3 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 08:05 ,

Mercedes Benz GLE 500 benzin 2016

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 23:49 ,

Lincoln MKC 2.3T AWD 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Mar 11:19 ,

Okazion

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Shk 12:28 ,

Audi Shitet ose ndrohet me shtepi ne Tiran ose me makin tje

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Jan 10:58 ,

Ml 280 nafte tiptronik me marsh ke timoni

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 18:25 ,

Ml250 2.2 nafte E 2012&Ndrim Me hyrje &Dyqan

19 450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 10:48 ,

Shitet Opel Astra

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 14:22 ,

Shiten makinat okazion

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 18:38 ,

x6

19 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 17:07 ,

mercedes sport

5 000 EUR Çmimi me zbritje

27 Dhj 15:28 ,

Ml 280 cdi naft perfekt mjet

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 11:06 ,

2 manikina te reja okazion!!

350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 21:38 ,

ML 350 Ndrim me makin +/- Apartament TR +diferencen nga mua

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Dhj 00:19 ,

ML 350 blutec pa taks lluksi 22500 EUR Viti 2014.

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Nën 12:12 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 10:42 ,

Toyota Auris D4D

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 13:52 ,

Golf Automatik 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Tet 23:04 ,

Bmw 730D (Me nderrim me shtepi ose dyqan ne Tirane

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 14:48 ,

Nderroj dyqan me makine ne fresk!!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Sht 17:12 ,

Mecedes Benz ML BLUETEC (SHITUR.. EDHE 1 GJENDJE)

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 17:01 ,

U SHIT ..... Edhe 1 GJENDJE

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 17:00 ,

BMW X5 Diesel 2015

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Korr 16:49 ,

OKAZION FIAT IDEA 1.3 NAFT 069 733 7887

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Korr 14:22 ,

Mercedes Benz

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 11:17 ,

OKAZION - PASAT -2008 - 069 733 7887

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Qer 13:09 ,

Mercedes Benz C Class

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Qer 17:36 ,

Mercedes Benz C Class

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Qer 12:26 ,

Mercedes Benz Automat

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Qer 13:27 ,

Mercedes Benz C Class(Shitet/Nderroet)

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 08:06 ,

Mercedes Benz s350 Benzine -Gaz Look Amg s63

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 21:17 ,

Shes Citroen C4, viti 2007, 3500 Euro

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Qer 12:27 ,

Shitet google pocel 2 xl

24 000 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 19:08 ,

BMW X5 3.5x-drive pa takse luksi

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 17:34 ,

Citroen Picasso -14

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 13:08 ,

Mercedes Benz C Class

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 19:17 ,

SHITET OSE NDROHET

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dyqan | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione