Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

durres | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 274
Audi , 273
BMW , 164
Fiat , 83
Toyota , 82
Opel , 80
Jeep , 67
Nissan , 55
Renault , 54
Land Rover , 52
Smart , 49
Citroën , 39
Peugeot , 37
Seat , 35
Volvo , 33
Porsche , 29
Hyundai , 24
Chevrolet , 15
Kia , 12
Honda , 11
Lancia , 11
Mitsubishi , 10
Škoda , 8
Jaguar , 7
Mazda , 6
Suzuki , 5
Rover , 5
Artega , 5
Chrysler , 4
MINI , 4
Maserati , 3
Dodge , 3
Ssangyong , 2
Bugatti , 2
Daewoo , 2
MG , 2
Corvette , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Acura , 1
Infiniti , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe durres,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj durres Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Qer 09:39
Linku:
Dyqani ,

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz ML 350 Diesel GRAND EDITIO

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES BENZ ML 350 (AMG LOOK) ,FULL + PASTER!!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:51
Linku:
Dyqani ,

Audi A6 S-LINE ,3.0 L ,FULL (KAMERA,BAXHO,NAVI)

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:09
Linku:
Dyqani ,

AUDI Q5 (S-LINE),2012,FULL! (KAMERA+NAVI+START/STOP)

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:48 ,

Makina me Qera Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:48 ,

Bmw X5 me qera Automat 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:48 ,

C-220 Avantgarde Okazion

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 ,

VW Golf 6 2011 1.6TDI

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:19 Dyqani ,

BMW Seria 3

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:19 Dyqani ,

BMW X5 3.0d Xdrive

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:19 Dyqani ,

BMW Seria 3 230.000 km

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:19 Dyqani ,

Audi A4 S Line 2.0 TDI 217.000 km

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:18 ,

Land Rover Discovery 4 3.0 SDV6 HSE Luxury 2011

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 ,

❗️OKAZION OPEL INSIGNIA 2012❗️

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:14 ,

Shitet Mercedes Benz Durres okazion

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:11 ,

❗️OKAZION❗️Mercedes A-Class❗️

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 ,

❗️Toyota RAV 4 2010 ❗️

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 ,

❗️OKAZION❗️Mercedes B-Class 2013❗️

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:11 ,

❗️OKAZION❗️AUDI A4 2010❗️

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 ,

❗️AUDI Q5 2012❗️

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:06 ,

❗❌✅MERCEDEZ BENZ E 220 CDI ✅❌❗

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:00 ,

Caddy 1.9 nafte.2007 Nderrohet me CaddyMaxi

5 001 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 ,

SHITET VOLVO XC60 2.0 NAFT VITI 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 ,

SHITET TOYOTA RAV4 2.2 D4D NAFT VITI 2008

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:50 ,

❌ Okazion Bmw 316 D, Facelift, Stage 1

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 ,

Porsche Cayenne Turbo i sapo ardhur nga zvicra

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 ,

Bmw 3.0 benzine biturbo pa taks lluksi

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:32 ,

Bmw 528xi me benzin me dogan super gjendje

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 ,

Okazion Chrysler 300c FULL OPTION BENZIN/GAZ

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 ,

OKAZION SKODA FABIA 1.4 NAFT

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:45 ,

URGJENT OKAZION C CLASS LOOK AMG FULL OPTION!!!

11 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:42 Dyqani ,

����Hyundai iX35 Premium Crdi Extra Full����

12 699 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:24 ,

❌ W VOLKSVAGEN PASSAT 1.9 NAFT V 2006 MANUALE ❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:24 ,

❌ W VOLKSVAGEN TOURAN 1.6 NAFT V 2011 ❌AUTOMAT ��

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:21 ,

❌ FORD FOCUS 1.6 NAFT V 2008 MANUALE ❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:21 ,

❌ W VOLKSVAGEN POLO 1.6 NAFT AUTOMAT V 2010❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:21 ,

❌ MERCEDES BENZ GLK 220 NAFT V 2013 AUTOMAT ❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:21 ,

❌ W VOLKSVAGEN PASSAT 2.0 NAFT 8 VALVULA MANUALE V 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 ,

❌ MAZDA 3. 1.6 NAFT V 2007 MANUALE ❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:21 ,

❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5 GT 1.9 NAFT V 2008 MANUALE ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 ,

❌ MERCEDES BENZ GLK 220 NAFT V 2013 AUTOMAT ❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:21 ,

❌ MERCEDES BENZ E 350 DIESEL V 2013 KM 212 AUTOMAT ❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:21 ,

❌ W VOLKSVAGEN KADDY MAX 1.9 NAFT AUTOMAT V 2009❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:21 ,

❌ W VOLKSVAGEN POLO 1.4 BENZIN GAZ V 2009 MANUALE ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:21 ,

❌TOYOTA YARIS 1.4 NAFT V 2009 MANUALE ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:21 ,

❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5 1.6 BENZIN GAZ V 2007 MANUALE ❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:21 ,

❌ MERCEDES BENZ E 220 AUTOMAT V 2011❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:21 ,

❌ MERCEDES BENZ GLK 220 AUTOMAT V 2009❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:48 ,

Okazion Toyota RAV-4 2006 4x4 2.2 Naftë Manual Super Gjendje

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:48 ,

Okazion VW Golf 5+ 2006 1.9 Naftë TDI Manual Super Gjendje

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:42 ,

NISAN MICRA 1.5 NAFTE VITI 2006 MANUAL TEL 0693029029 DURRES

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:39 ,

A clas AUTOMAT 1.7 NAFT VITI 2000 TEL 0693029029

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:39 ,

Audi a 4 automat 200 naft viti 2005 tel 0693029029 durres

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:39 ,

C clas manual viti 2002 nafte 220 tel 0693029029 durres

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj durres | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione