Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

drita | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 5250
VW Volkswagen , 1958
Audi , 1382
BMW , 1167
Ford , 567
Opel , 309
Toyota , 227
Fiat , 191
Land Rover , 172
Renault , 155
Volvo , 140
Smart , 130
Nissan , 125
Peugeot , 121
Citroën , 120
Alfa Romeo , 75
Škoda , 66
Porsche , 60
Jaguar , 57
Seat , 50
MINI , 49
Hyundai , 46
Lancia , 43
Mazda , 39
Jeep , 39
Mitsubishi , 38
Chevrolet , 20
Honda , 19
Suzuki , 17
Chrysler , 15
Kia , 12
Dodge , 9
Saab , 7
Hummer , 6
Ssangyong , 6
Rover , 6
Infiniti , 6
Subaru , 5
Lexus , 5
Acura , 3
Cadillac , 2
Daihatsu , 2
Lada , 1
Plymouth , 1
Maserati , 1
Lincoln , 1
Yugo , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe drita,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj drita Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:09
Linku:
Dyqani ,

AUDI Q5 (S-LINE),2012,FULL! (KAMERA+NAVI+START/STOP)

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:54
Linku:
,

Shitet VW Tiguan 2012 Benzin/Gaz

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:35
Linku:
,

OKAZION-VITI 2011-AUTOMAT-BENZIN/GAZ

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Korr 11:34
Linku:
,

ML 350 Amg Full Options

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:44
Linku:
,

Benz C 220 CDI

6 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:51 ,

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 ,

MERCEDES E 200 CDI AVANGARD AUTOMAT 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:51 ,

AUDI A6 AUTOMAT BENZIN 2.4 FULL OPTIONS

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:50 ,

VW JETTA AUTOMAT 2012 MOTOR 2.5 BENZIN ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:49 ,

E Klas 212 Automat viti 2009

12 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 ,

SHITET ML350 BLUETEC VITI 2013 FULL OPSION PANORAMA

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:49 ,

SHITET ML350 BLUETEC VITI 2013 SUPER FULL

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 ,

OKAZION E CLASS 350 BLUETEC VITI 2012 SUPER FULL

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 ,

SUPER OKAZION E CLASS 350 BLUETEC VITI 2012 SUPER FULL

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 ,

Audi A6. 3.0 Quatro

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 ,

AUDI A6 3.0 SUPER GJENDJE

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 ,

Golf 5 R Line 1.9 naft viti 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 ,

Golf 7

13 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:42 ,

OKAZION !!! SMART FOR TWO

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:40 ,

❌ Okazion Bmw 316 D, Facelift, Stage 1

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 ,

❌️OKAZION❌️ Alfa Romeo Giuletta Automatike,Gaz/Benzin

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:37 ,

✅Audi A3 S-Tronic ne gjende perfekte��

8 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:37 ,

c clas

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:37 ,

volvo

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:37 ,

c clas

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 ,

Shitet / Nderrohet ALFA ROMEO 159 1.9 JTS

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:37 Dyqani ,

Okazion Fiat 500x cross automat

15 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:34 ,

Peugeot 2008 1.4 Naftè viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 12:34 ,

SHITET OPEL INSIGNIA OKAZION FULL

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:32 ,

Clk Kompresor 200, Benxin+Gaz Automat, Cabrio

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:31 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:28 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:27 ,

E Klas ��350 4Matic�� Benzin(Gaz)��

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:22 ,

Jaguar XF 3.0D FULL - 2009 278hp BlackEdition / nderrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 ,

A6 2012 194 mije km

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22 ,

VW Golf 2011 Automat 2.0 TDI

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

Land rover discovery

16 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:19 ,

MERCEDES BENZ / C 220 / AUTOMAT / AMG EDITON ⚫️

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 ,

Seat Leon 2.0 TDI Sport 2007 Sapotarguar!

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:10 ,

Opel Zafira

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 ,

B Class

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 ,

A Class

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 ,

Smart For 4

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI 7Vendeshe 08

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 Dyqani ,

Okazion!MERCEDES B180CDI AUTOMAT SAPOARDHUR 08

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 Dyqani ,

Okazion!Audi A8 3.0TDI AUTOMAT 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 ,

FORD KUGA 2.0 TDCI INDIVIDUAL ST-LINE TITANIUM PANORAMA -16

17 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:04 ,

Shitet porche macan viti 2016

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:01 ,

OKAZION

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj drita | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Drita Led në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Drita në kategorinë Pjesë këmbimi
  • dritare në kategorinë Derë/Dritare dhe Ndriqim
  • dritare në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • dritare në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • dritare në kategorinë Materiale për ndërtim
  • Dritare alumini në kategorinë Materiale për ndërtim
  • Dritare në kategorinë Të tjera
  • Dritare në kategorinë All Category
  • dritare në kategorinë Shtëpi dhe familje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione