Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

don bosko - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 18
BMW , 3
Renault , 3
Seat , 2
Smart , 2
Chevrolet , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
Opel , 1
Citroën , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe don bosko,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj don bosko Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:05 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:04 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

17 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:04 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:04 Dyqani Makina , Tiranë

Mersedes Benz C220

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:03 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A5

40 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:03 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez benz S350 4MATIC

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:02 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

21 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:00 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A7 3X SLINE

28 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:56 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez-Benz E220

16 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez -Benz

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:55 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6 35 TDI

19 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:54 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez - Benz E220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:54 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:54 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes.Benz S350 4MATIC

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:53 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:53 Dyqani Makina , Tiranë

AUDl A6

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:53 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:52 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A4

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C220

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:52 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI S7 4.0 QUATTRO

27 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:51 Dyqani Makina , Tiranë

mercedez benz cls 350

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 13:29 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Caddy ne super gjendje

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 07:27 Makina , Tiranë

Shes ose nderroj me scuter Renault Megane

90 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 09:08 Makina , Tiranë

1000 euro 0692402586

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 15:11 Dyqani Makina , Tiranë

VW Golf 5 ����

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 15:11 Dyqani Makina , Tiranë

VW Touran ����

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 15:11 Dyqani Makina , Tiranë

BMW Seria 3 ����

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 19:47 Makina , Tiranë

VW Golf 5 ����

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 19:39 Makina , Tiranë

VW Touran Automat

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 19:39 Makina , Tiranë

BMW Seria 3 ����

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 19:38 Makina , Tiranë

VW Golf 5 ����

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 19:38 Makina , Tiranë

VW Touran Automat

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 19:30 Makina , Tiranë

BMW seria 3 ����

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 16:49 Makina , Tiranë

Okazion WV Touran

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 08:13 Makina , Tiranë

OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 15:29 Makina , Tiranë

Makina me qera , Rr. Kavajes, duke nisur nga 15€/ dita.

15 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Nën 17:28 Makina , Tiranë

OKAZION Chevrolet Spark LS

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Nën 09:27 Makina , Tiranë

Shitet

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 09:27 Makina , Tiranë

Shitet

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 19:12 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran Automat

4 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 14:12 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2.0 Nafte

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 15:20 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2.0

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 16:32 Makina , Tiranë

Audi Look RS3

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 14:59 Makina , Tiranë

Audi Look RS3

600 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 14:59 Makina , Tiranë

Audi Look RS3

600 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 17:48 Makina , Tiranë

Don bosko

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 17:06 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj don bosko | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione