Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dodge journey | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Dodge , 18

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dodge journey,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dodge journey Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 07:48 ,

Dodge Journey (ATP)

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Maj 07:47 ,

Dodge Journey (ATP) 2.0 Nafte

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Maj 21:23 ,

Dodge Journey (ATP)

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Pri 20:03 ,

Okazion Dodge Journey 2.0 manual

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Sht 08:45 ,

Okazion Shitet-Ndrrohet

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Korr 16:23 ,

Shitet dodge journey

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 23:52 ,

Shitet

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Shk 15:41 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 17:44 ,

Dodge Journey ATP

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Dhj 15:17 ,

Dodge

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Dhj 08:30 ,

DODGE JOURNEY

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Nën 11:43 Dyqani ,

U SHIT Dodge Journey 2.0 Turbodiesel

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Tet 18:59 ,

Dodge

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Korr 16:58 ,

Dodge

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 16:49 ,

Dodge Journey

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 11:14 ,

2014 Dodge Journey crossroad

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 21:34 ,

Dodge Journey

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 17:00 ,

Dodge Journey 2.0 Diesel

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dodge journey | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione